Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is szoktatok ilyet csinalni?

Ti is szoktatok ilyet csinalni?

Figyelt kérdés
Lefektetem a gyereket es egyedul bezabalok egy zacsko csipszet, utana meg lelkiismeret furdalasom van, hogy nem hagytam neki... Persze o is kap nasit, de akkor is. Vagy pl. A szendvicshez neki a tegnapi zsomibol csinalok, magamnak a maibol, mert kb. 3-at beleharap es ledobja a kutyanak. De megis fura erzes...
2018. márc. 22. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem, a gyereket nem kell amúgy se chipsel tömni. Ha meg nem eszi meg a zsömlét akkor nem is adnék neki egyáltalán, hanem olyat kapna amit meg is eszik.
2018. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:D nyilvan nem zsemlen el szegeny :D a reggelirol beszelek...
2018. márc. 22. 13:54
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

A zsemlés elég gáz. Nem, nem szoktam ilyet. Mindenből a jobbat kapja. Pl.: én megeszem az 1-2 napja lejárt joghurtot, neki véletlenül sem adnám.

Nyilván ami nem neki való (pl.: csipsz), azért nem érzek lelkiismeret furdalást, ha megeszem "előle".

2018. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, mekkora arc vagy már :'D Szakadok ezen a kérdésen
2018. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

A chips nem gaz...

De a zsemle...!! Az durva. Ne adj neki akkorat hogy ha ledobja mind karba menjen. Ha meg eldobalja nem is kell neki. Adj olyat amit szivesen fogyaszt.

2018. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Hát ne haragudj de sajnálod a gyerekedtől a friss zsemlét mert 3-at beleharap és azért az állott tegnapit adod neki??

Nekem szívem nem lenne ehhez, de hát nem vagyunk egyformák. Csipszet meg amúgy se adnék neki....

2018. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Ismeros...volt mar hogy egyszeruen nem tudtam ellenallni a gyumolcspurenek ami itthon volt es megettem...vagy hogy vettem egy jobb minosegu sajtot meg egy trappistat es vegul en ettem meg a kulonleges sajtot es o a masikat :S
2018. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Én a kölesgolyót eszem meg - de mire észrevennék, veszek nekik másikat :) Néha van halvány bűntudatom (nem csak a fogyókúra miatt:)), de végülis csak magammal kellene elszámolnom, hogy eredetileg nekik vettem le a polcról a boltban vagy legalább nekünk :), mert így is totál a kedvenceik szerint vannak etetve és nem szenvednek finomságokban sem hiányt.
2018. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azert ne allitsuk mat be ugy, mintha szarazkenyeren es vizen elne basszus :D epp az iment ettem en is tegnapi zsemlet, semmi bajom nem lett tole. Ha van itthon annyi, hogy mindharman frisset egyunk oke. De ha 6 db kene es 5 mai van meg 1 tegnapi, vagy 2 tegnapi akkor mi a gyerekkel esszuk a tegnapit, a parom a mait. Ha ketten vagyunk es 1tegnapi 1 mai van alt. En eszem a mait. Sokszor azert, mert kozli h nem ehes, mire megeszem benyogi h megis. Szo sincs rola, hogy sanyaru sorsa lenne :D
2018. márc. 22. 14:05
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Te dobtad fel a kérdést, akkor miért akadsz ki azon, ha más nem úgy csinálja, ahogy te? :)

Nálunk soha nem a gyerek eszi a tegnapit. Akkor se, ha semmi baja. Ha semmi baja, miért nem te eszed? Ha szerinted mindegy...

Nálunk nem mindegy.

Sőt, fokozom: ha leejti, simán megeszem utána. Sőt, ha kiköpi, még arra is volt példa. Lehet szörnyűlködni és lepontozni. ;)

2018. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!