Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is szoktatok ilyet csinalni?

Ti is szoktatok ilyet csinalni?

Figyelt kérdés
Lefektetem a gyereket es egyedul bezabalok egy zacsko csipszet, utana meg lelkiismeret furdalasom van, hogy nem hagytam neki... Persze o is kap nasit, de akkor is. Vagy pl. A szendvicshez neki a tegnapi zsomibol csinalok, magamnak a maibol, mert kb. 3-at beleharap es ledobja a kutyanak. De megis fura erzes...
2018. márc. 22. 13:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

fb-on találkoztam azzal a szöveggel, hogy mennyire gáz már, hogy vagy 1 órája segítek keresni a gyerekemnek azt a csokit, amit tegnap este dugiban megettem... vagy vmi ilyesmi.

na, ez tipikus. a csipszet, csokit én is simán dugiba felzabálom. a nutellát is.

mondjuk zsemléből, kenyérből mindig a frissből csinálok neki kaját, a maradékot úgyis én eszem meg. (itt azért az is gáz, hogy a kutyának csak simán ledobja a kaját)

2018. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%

A zsemlés gáz, a nasis nem hisz vehetsz másnap neki másik zacsival.

De ha így felháborodsz akkor nem értem minek a kérdés? Ezek szerint azt gondoltad hogy nem gáz azaz megvalaszoltad magadnak....minek írtad ki?!

2018. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a "tegnapi" zsemlet sem ertem...a boltban siman eladjak a tegnapi sot tegnapelotti zsomlet is, nagy illuzioitok ne legyenek...
2018. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Chipsre nincs szuksege, ne band, ha megeszed.

Viszont nalunk is a friss kenyer, zsemle a gyerekeke. En megeszem a 2 naposat is, ferjem nem.

Ne etesse a kutyat!

Nalunk napi szinten van edesseg vagy mas nasi. A gyerekek mar iskolasok. Volt, hogy nelkuluk ettem meg egy tabla csokit ejszakai filmezes kozben.

2018. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a nasit én veszem, nem zavar, ha "megesszük a gyerek elől". Kap annyit, amennyit ehet. Péksütemény ügyileg roppant igénytelen a lányom (a hetes perecet is megenné), de ő kapja a frissebbet.
2018. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

3 éves lesz a lányom, ha megeszek előle egy csokit, azt többnyire meg se tudja, mert nem tudta, hogy volt, magától nem keresi. Egy zacskó kuki nálunk egy hétig megvan, ha megkívánom, de látom, hogy csak pár darab van benne, azt többnyire nem eszem meg, de ha mégis, akkor így járt, túléli, veszek neki másikat.

A friss kajával kapcsolatos gondolkodásotok nekem kicsit érdekes, nálunk az az alap, hogy mindenből a gyerek kapja a legjobbat, ha valami épp fogyóban van, először ő ehet belőle, és ha marad, akkor mi. Persze azért többnyire mindenből van itthon annyi, hogy mindenkinek jusson, de előfordulhat, hogy x fajta sonka már épp kevés van és nem vettünk másikat, akkor nyilván én előbb a gyereket kérdezem meg, hogy azt kér-e reggelire, és ha igen, én eszek mást. Ha a zsömle úgy alakulna valamiért, hogy van egy friss meg egy tegnapi, a gyerek enné a frisset.

2018. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

Zsomibol en is frisset adnam elobb a gyereknek, akkor is, ha meg masnapra is maradna a regibol. Parommal mi esszuk elobb a regit..

Ha nagyon regi a zsemle, azt szaritom es zsemkemorzsa lesz vagy akkor megy fasirtba.

Chipset sosem evett az 5 evesem, nem is veszunk.

De. Pl. Van, hogy fektetes utan 1 tabla csokit benyomunk parommal filmezes kozben, es tudom, hogy a gyerek is baromi edesszaju es nem kapott vacsora utan. Hat eleinte nekem is fura erzes volt, de csak ekkor tudunk bunozni, delutan ha csokiznank, azt felfalna egyedul, ami nem tul jo.

Persze ebed utan kap mindig valami finomat, ha ker, ott ehet csokit is, ha ebedelt is szepen.

2018. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%
Lehet azért dobja a kutyának a zsemlét, mert nem friss.
2018. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Vágy félbe a zsömlét és akkor nem pocsékol, de én mindig a jobbat adom a gyereknek,reflexből.
2018. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha én kapnám a régebbi zsemlét, lehet én is a kutyának adnám inkább :P


Viccet félretéve, szerintem hülyeség ilyeneken pörögni, a nasikat és csokikat én is hajlamos vagyok egyedül betolni, néha még nyomatom is magamnak a "csak az ő egészségét védem" kamuszöveget. :) Azért máskor inkább a gyereknek add a frissebb pékárut, az én lányom sem mindig eszi meg az egészet, de én inkább készítek neki 3-4 kisebb szendvicskét (a zsemlét harmadolva/negyedelve), aztán fogy annyi, amennyi.

2018. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!