Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A szamos cipők jók befelé...

A szamos cipők jók befelé dőlő bokára?

Figyelt kérdés
Hosszanti vagy csak a sarka supinált? Ugye nem lúdtalp betétes? Voltunk ortopédián ott mondták, hogy vegyek supinált cipőt.
2018. márc. 26. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szamos cipőkből is van sima és szupinált.

A szupináltja olyan, amilyennek kell. Természetesen nem lúdtalpbetétes.

A talpa viszont lehetne hajlékonyabb. A szandáljai nagyon merevek. A félcipői jobbak.

2018. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Szamos és a Salus cipők elszámolhatók, ha van egészségbiztosítód privát. Én úgy tudtam, minden szamos szupinált, de ezek szerint nem. Olcsóbb árkategóriájú a Ponte 20, de ha nem tudsz drága cipőkre költeni a Ponte 20-nak van szupinált talpbetétje is, amit minden cipőbe bele lehet tenni. Az ortopédián nem mondták, hogy milyen cipőt vagy márkát javasolnak?
2018. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából fél éve voltunk és akkor másfél éves volt a kislányom azt mondták jó ami rajta van, elefanten, ha gondolom vehetek szupináltat is, de felírni csak 2 éves korától tudja. Most 2 éves, elefanten cipőt vettem megint és egy kicsit megbántam. Valamikor szépen áll a sarka, valamikor bedől a bokája, viszont így is sokat javult. Nyílván alkati adottság is, mert nagyon hosszú, vékony lábai vannak lány létére már 25-ös cipőt hord. Visszamegyünk ortopédiára.
2018. márc. 26. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!