Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi számít kitűnő bizonyítványnak?

Mi számít kitűnő bizonyítványnak?

Figyelt kérdés
Amibe beleszámít a magatartás és szorgalomjegy is?Akkor sajnos nem kap az elsős kisfiam jutalomkönyvet.Sajnálom, mert rengeteget hajszoltam az ötösökért, de sajnos éktelen rossz gyerek.Szomorú leszek ha nem kap, mert úgy érzem az engem is minősítene, ha nem kapna.

2018. márc. 26. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ugye, te nem szulo vagy?! Ha igen, akkor a legundoritobb fajtabol valo💩
2018. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szegény kissrác :(
2018. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Szülő ugyan nem vagyok, de az öcsém is irdatlan rossz volt, viszont kitűnő, és kapott könyvet. Anno nálunk is kaptak kettes magatartással az egyébként kitűnő tanulók, olyan 4.5 átlagtól.

De a magatartása jobban minősít, minthogy kap e könyvet vagy sem.

Mondjuk nekem is fájt, amikor a középsuliban csak ösztöndíjat adtak a 4.6-ra de könyvet nem a ballagáskor :D

2018. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
sehol nincs kőbe vésve, hogy mire kapnak könyvet. anyám alsós tanítónéni, annak ad, aki szerinte megérdemli.
2018. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok. Nálunk aki kitűnő, annak automatikusan ötös a szorgalom jegye, magatartásból pedig minimum egy intő kell ahhoz, hogy ne ötöst kapjanak. Egyiket sem számoljuk bele az átlagba egyébként. Szín ötösért oklevelet, könyvet és egy apróságot(tudományos játék, robotépítő szett, gyerek, mikroszkóp, stb.), 4.5 feletti átlagért könyvet és oklevelet, 4-es átlag felett pedig oklevelet kapnak a gyerekek.
2018. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen gyerek. Az ilyenekből nem lesz soha semmi.
2018. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom sosem volt 5-ös magatartásból, mégis mindig kapott könyvet.


Volt egy cigány kislány az osztályukban, szinte mindig bukásra állt matekból. Harmadik év végére sok gyakorlással felhozta magát 3-asra. Kapott jutalomkönyvet és megdícsérték az egész iskola előtt.

2018. márc. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, mert rengeteget hajszoltam az ötösökért, de sajnos éktelen rossz gyerek.Szomorú leszek ha nem kap, mert úgy érzem az engem is minősítene, ha nem kapna.


A hányinger kerülget az ilyen szülőktől.

2018. márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!