Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodásotoknak mennyiért és...

Óvodásotoknak mennyiért és hol vettetek átmeneti kabátot?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
1200 ft volt gyerekruha turiban, vadonatúj minőség, szél- és esőálló, nagyon jó vétel volt.
2018. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Decathlon:

[link]

Nagon szeretjük, jó minőségű átmeneti kabát.

2018. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk az átmeneti kabát egy kicsit vastagabb ballonkabátszerüség, 5000 volt a c&aban. Utána a következő fokozat a mellény lesz, ha esik, vastagabb esőkabátja van.


Ilyen széldzseki típust nem vennék, engem folyton ilyenben járattak, nem szerettem.


Egyébként az egyik linken sídzseki van, 15fok körül brutális lehet.

2018. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Én linkeltem a sídzsekit. Élőben nem vastag. Simán jó addig, amíg mellényre nem tudunk váltani.

Télikabátnak nagyon vékonyka lenne.

2018. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk ilyen vastag volt a télije. Most még egy szál pólóval elmegy, ha nem süt a nap és erős a szél, egyébként panaszkodik, hogy melege van.

Softshell lesz az átmenetije, ha találok még valahol, mert vicces mód az üzletekben már a nyári ruhákat nyomják, elvétve volt jó kabát, de mérethiányosan.

Ha nem találok, egyből mellényre váltunk. Idén is volt már rajta egyszer.

2018. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
A Pepcoban tavaly gyereknapra 2000Ft-ért vett neki a keresztanyja egy szuper vékony dzsekit (a gyerek ragaszkodott hozzá a 28 fok ellenéte is, a sógornőm pedig nem tud neki nemet mondani) és szuper volt ősszel és most is jó. Különösen imádja a lányom, mert ő választotta.
2018. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Idén a C&A-ban vettem 6000-ért, ez már akciós ár volt, a tavalyi akcióból maradt. Jó kis átmeneti kabát, fényvisszaverő csíkkal.

Egyébként a KIKben szoktunk venni, ott 3-4 ezer körül van jó tavaszi kabát, csak idén nem találtunk ott.

2018. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Hádában 800 forintért. Nagyon jó állapotban van, és a kedvenc meséje(verdák) van rajta.
2018. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!