Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sos! Szerintetek baj lehhet...

Sos! Szerintetek baj lehhet (pszihesen), a ket es fel eves gyermekemmel? Ketsegbe estem

Figyelt kérdés
Majdnem ket eves volt amikor megszuletett a kisteso,(nem tervezett)terhes voltam a tesojaval amikor megvettuk a hazunkat egy ujjabb kozsegben, ahol nem ismerek szinte senkit nagyon messze a jatszoter nehezen viseltem a terhessrgem igy nem nagyon tudtam vinmi oda sem mara meg hogy ketto van szornyen nehez egyedul menni veluk(setalni is) (a ferjem hetvegen is dolgozik) es elegge elzarkozva elunk sajnos. Ha ki megyunk az udvarra, a gyermekem csak ul, mellettem es nem szereti a kinti jatekokat, semmit. Bent elegge felszabadult jatszik sokat, okos, megerto. Ahogy lattam baratkozos típus. meglat egy gyermeket azonnal baratkozik. Csak ez aggaaszt szornyen, hogy ha kimegyumk nem erzi jol magat csak ul. :(van okom az aggodalomra?

2018. ápr. 4. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kinti játékaitok vannak? Mekkorák most a gyerekek? Kutyus, cica, nyuszi, bármi háziállat van? Leülsz vele homokozni, együtt alkotni? Megkergeted kicsit? Labdázol vele?


Ha csak leülsz figyelni rájuk, de nem mutatsz játék lehetőséget, nem tudja, mit kellene csinálnia, ezért kérdezem. 😊

2018. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, közben azt látom, mekkora. 😊
2018. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, de magad miatt, szegény gyerek alig levegőzik, nem éri semmi új inger, persze hogy befordul.

Ilyen korba kellene megismertetned a világot, játszótérre,játszóházba járni, kirándulni nagyokat, nem a lakásba meg a kertbe kuksolni mint valami állatnak, főleg hogy igénye is van rá. Más anyuka is meg tudja oldani, innen is látszik veled van a baj nem a gyerekkel.

Ha ennyire nem bírod , bár nem tudom mi a nehéz elvinni 2 gyereket játszótérre, akkor add be bölcsibe, ott legalább új ingerek érik és levegőzik is.

2018. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak az van, hogy keveset mentetek, nem szokott hozzá a külvilággal történő érintkezéshez.

Az én fiam 21 hónapos volt, amikor a lányom megszületett. Mi nagyon menősek vagyunk, én a kezdetektől mentem a két gyerekkel is, akármilyen nehéz is volt.

A te fiad is igényli a társaságot, hiszen írtad, ha gyereket lát, rögtön barátkozik. Szerintem embereld meg magad, találj ki valami rendszert, mondjuk a kicsit magadra kötve induljatok el! Biztosan van arrafelé is tömegközlekedés vagy esetleg vezetsz, szval be kell vállalnod, hogy kizökkented magatokatba komfortzónátokból. Mindkettőtöknek szüksége van erre!

2018. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van!Koszonom
2018. ápr. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!