Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 fokban jàtszòtèrre mit...

20 fokban jàtszòtèrre mit adtok a màsfèl èces gyereketekre?

Figyelt kérdés
pl leggings oder farmer?
2018. ápr. 8. 14:20
 1/9 anonim válasza:
34%
Aids-es a gyereked?:(
2018. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Odert pl. nem.
2018. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
NEm éces a gyerekem
2018. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
melegítő együttes,alá póló, fölé mellény, vékony sapka
2018. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Tegnap a fiam melegítőben volt, a mellényt meg 10 méter után cipeltem, mert abban vittem le, aztán majd megsült. Fázósabb gyerekre vagy árnyékos szelesebb játszóra egy vékony mellény elférhet. Az enyémre legalábbis 10 perc hinta után vissza kellett adnom de árnyék + szél is volt. De ugye hinta közben nem szaladgált nyilván.
2018. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

20 fok és 20 fok között is van különbség.


Tegnap nálunk nagy szél volt, borult idő és papíron 20 fok, de a valós hőérzet alacsonyabb.

Farmer, póló, vastag pulcsi volt a gyereken, kézben vittem a pufimellényét és még azt is elkérte, hogy felvegye (2 éves, egyébként nem fázós).


Ma ugyanúgy 20 fokot mutat a hőmérő, de itt hétágra süt a nap, szélcsend van. Vékony melegítő alsóban és pólóban játszott.


Leggingst nem adok. Az még vékony leülni a homokba.

2018. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Igaz 2.5 eves de egy leggings lesz du rajta meg egy rovid ujju body illetve egy hosszu ujju vekony felso. 23 fok van nalunk. Nem ul le a homokba ha azt mondom neki hogy hideg. De mivel itt 1.5 evesrol van szo, igy egy melegito alsot es felulre ua adnam ra.
2018. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
2.5 éves, szabadidő nadrág, póló van rajta, de szélcsend, hétágra sütő nap. A játszó huzatos árnyékos helyen van, ott pulcsi mellèny is kerül rá hőérzettől függően, plusz vékony sapi.
2018. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a másfél éves fiamra ma melegítőalsót, rövidujjú bodyt és egy hosszúujjú pólót adtam, plusz pamut sapka :)
2018. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!