Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is taplosag sajat...

Szerintetek is taplosag sajat jatekokat es sok etelt vinni egy jatszoterre?

Figyelt kérdés
Kisgyerekeknek szant, korbekeritett jatszoter. Aki kijon, az orakig marad altalaban. Egy csomoan azt csinaljak, hogy megjelennek pl. 20 darabos jatek edenykeszlettel vagy plussokkel teletomott hatizsakkal, kirakjak a gyerekeik kore a jatekokat. Ha odamegy egy masik gyerek, a tulajdonos gyerek elkezd visitani hogy " anyaaa hozzanyultak a jatekaimhoz". A tobbi gyerek is persze visit es bog, hogy nem nyulhat hozza. Ugyanez etellel: fogja az anyuka, kipakol 3 szines etelhordot a pad teljes hosszaban, mindegyikben mas etel, ragcsalnovalo van. Az o gyereke percenkent nassol, a tobbi meg ordit h neki is kell de persze nem veheti el mert az a mase. Ez normalis szerintetek?
2018. márc. 12. 09:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem taplóság.Mi is viszünk homokozót,labdát,kis motort.De természetesen játszhat vele más gyerek is.Nasit is szoktunk vinni,általában olyat,amiben sok van,keksz,kukó,és ha odajön egy kisgyerek,akkor megkérdezzük a szülőt,ehet e belőle.Ha igen,megkináljuk.
2018. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akiket irtam, nem engedik. Latszik hogy az anyjaszait visszhangozza a 3 eves gyerek mert ilyeneket mondd h " Felhaborito hogy nem jatszhatok egyedul".." most nezd meg, idejott es elvette, milyen gonosz gyerekek vannak".
2018. márc. 12. 10:05
 3/27 A kérdező kommentje:
* anyja szavait
2018. márc. 12. 10:05
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyat még nem nagyon láttam, hogy valaki plüssöket vigyen a játszótérre, homokozóba való játék meg szerintem alap, anélkül elég érdekes lenne pl egy homokozás. A gyereknek meg kell mondani, hogy szépen kérje el, ha szeretné kipróbálni, ha nem adja oda a másik, akkor így járt. Nálunk ebből még nem volt se probléma, se sértődés. Kaját én nem szívesen viszek, nem szeretem, ha koszos kézzel tömi magát, ha otthon kap enni, köv. étkezésig ki lehet bírni.
2018. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
szerintem ebben semmi bunkó nincs. ha nem tetszik hogy a te gyerekednek nincs játéka vagy nasia, akkor vegyél neki és vidd el. én se szeretem ha más gyereke nyúl az én fiam játékaihoz, mert nem tudni, hogy melyik gyerek milyen betegséget hordoz éppen, pl van hogy nem is tudja az anyja hogy beteg mert még nincs tünete, de attól még fertőző. és amúgy is amíg nincs meg minden oltása a fiamnak addig ne nyalja össze más gyerek az ő játékát, ki tudja mit kapna el.
2018. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%

"Az o gyereke percenkent nassol,"


- és teszi tönkre a fogait. Nem irigylésre méltó.

2018. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
A nevelés része az is, hogy megtanítod a gyereknek az enyém-tiéd fogalmát, és azt, hogy nem elvesszük a másik gyerek játékát, hanem kérjük. És ha nemet mond, azt is elfogadjuk, hiszti nélkül. Az más kérdés, hogy a másik anyuka is megtaníthatná az osztozást a gyerekének, amennyiben normálisan kérik és nem elveszik a játékát.
2018. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ebben semmi, mindenki azt hoz amit akar, viszont neked kell megtanítani a gyerekedet arra, hogy az a másé. Érdekes, az én gyerekem sose ordított, bőgött azon , hogy más nem ad neki a játékaiból, vagy kajából

. Egyébként meg mi is viszünk kaját mivel nem lakunk közel a játszótérhez, fél óra busszal ( igen, ilyen is van, nem mindenki lakótelepen lakik, a ház előtti játszótérrel ) úgyhogy nem fogunk hazarohangálni.

2018. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Engem sokkal jobban bosszant, mikor leviszem a gyerekem egy szatyor homokozós cuccal meg labdàval, màsok meg egy szàl semmivel odaállitanak 3 gyerekkel, és mind széthodja a játékainkat...
2018. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Ó, én pont fordítva jártam így.


Kb 3 percre lakunk a játszótérről. Nyár este lementünk még vacsi előtt (kb 6 óra körül).

Erre anyuka ad a gyerekemnek is egy pogácsát, amit a gyereke eszik, majd odafordult hozzám: "Nem gond, hogy adtam neki, mert látom, hogy éhes..."

Hozzáteszem, nem vagyunk csövesek, és egy jó ideje lent voltunk, tehát lassan indultunk haza. Homokozóban játszott a fiam, ők jöttek oda, majd elkezdett enni a gyereke. Persze, hogy odafigyelt a gyerekem.


Én sem viszek ételt a játszóra, max inni, mert koszos kézzel ne egyen, közel lakunk, hamar hazaérünk, 3-4 évesen kibírja 2 étkezés között. (pisivel is, nemcsak kajával)


Szerintem az normális, ha játékot visz valaki, de illik megosztani, viszont nem illik "elkobozni".

Nasival nem értek egyet, hisz játszani jön, vagy enni??? De ha más visz, hát visz.

2018. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!