Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves gyerekem van. Még nem...

5 éves gyerekem van. Még nem használ sem okos telót, laptop, tablett stb. Le van maradva a mai gyerekektől? Én örülök, hogy inkább igazi gyerekkora van

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Most dicsekszel vagy panaszkodsz? :)
2018. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 4 évesen van, ő sem. Nem érdekel ha le van maradva majd behozza. Addig is biciklizés, rollerezzen, homokozzon, rajzoljon még gyurmázzon. A barátnőm 3éves fia csak tableten meg telefonon hajlandó játszani. Az enyém autót tologat meg autópályát épít. Én nem bánom.
2018. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

"Még nem használ sem okos telót, laptop, tablett stb."

Egyik ismerősöm is ezzel dicsekszik, de napi több órát ül a tv előtt.


Az én gyerekem 3 éves és szánt szándékkal nincs odaadva neki, de tiltva sincs. Volt, hogy együtt néztünk youtube videókat vagy fényképeket. Sőt mesét is néztünk már összebújva az ágyban.

Ettől Függetlenül nem érzem, hogy elveszem tőle a gyerekkorát.

2018. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelmű mit vársz: "igazad van, te csinálod jól!"


A valódi jó az, ha nem tiltasz valamit hanem megtanítod korlátokkal, OKOSAN használni.

2018. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Igen, azt gondolom, le van maradva. A mai gyerekek életéhez ezeknek az ismerete hozzátartozik.

Az, hogy használt már ilyen készüléket a gyerek, hogy tudja hogyan működik, még nem jelenti azt, hogy nincs gyerekkora. Nem is értelek!?

Az enyém 3évesen kapta meg az első tabletjét, de ettől függetlenül napi rendszerességgel járunk játszótérre, legózunk, kirakózunk, autózunk, stb. Konkrétan a tablet jó ha 2hetente egyszer kézbe kerül.

2018. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
4 vagyok, a gyurma/bicikli és a tablet nem zárják ki egymást, ezt jobb leszögeznem. A tabletet értelmes használó gyerek is gyurmázik, épít és rollerezik.
2018. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
2-es vagyok, nem is mondtam hogy kizárja, csak hogy olyan példa is van hogy nem hajlandó ilyenekkel játszani a gyerek csak tablettel. Ha valaki meg tudja tartani az egyensúlyt az jó. Nálunk egyelőre nem vetődött fel hogy tabletet szeretne, ên ennek inkább örülök mint bánnám, örülök hogy érdeklik a hagyományos játékok, nem fogom ráerőltetni, előbb utóbb úgyis sor kerül rá hogy ezeket is megismerje...
2018. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

2,5 evesem van, neha keri a tabletet jatszani ( heti egyszer kb ) . Multkor fontos telefonhivast kellett inteznem, gondoltam odaadom a tabletet ( egyedul nevelem, nincs olyan, hogy majd mas vigyaz ra ) , erre elkezdett sirni, hogy nem kell a tablet.


Merteket kell tartani, az nem dicsoseg, ha meg nem voltak ezek a kezeben, de nem is baj.

Multkor nagyot neztem mikor a 20 darabos kirakot kirakta a tableten, az " igazi " meg pl egyaltalan nem erdekli. ( mint altalaban a legtobb fiut )

Itt legalabb kirakta, ezt nem erzem gondnak, sot, ezzel is ugyesedett.

2018. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
18%
Minek akarod hogy 5 évesen a gép előtt lógjon??? Játszóházban a helye!
2018. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Le lesz. Ezek ma már alap dolgok. Fiamnak is van telefonja, tabletje és játék konzolja, de imád legozni es rollerezni is.
2018. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!