Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam azt mondta csak apat...

Kisfiam azt mondta csak apat szeretem anyat nem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 eves.A munkaidom ugy alakul hogy egy heten 3 teljes napot dolgozok emiatt akkor csak az apjaval van.O viszi oviba eteti kelti este 8 ig vele van.A harmadik napon a fiam ugy elszokik tolem hogy semmit nem.enged oda se jon hozzam

Csak apa.Ezt mondja.Persze mikor egesz nap velem van akkor meg apahoz nem megy.De ma azt mondta anyat nem szeretem csak apat es ram se bagozik.Nagyon faj ez..massal is volt mar ilyen?


2018. ápr. 19. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Igen volt ilyen. Tudom hogy fáj de ne vedd a szívedre. Kicsi még, nem érti miért nem vagy mindig vele. Biztos hogy nem mondta komolyan és szeret.
2018. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja csak nagyon faj.Akartam furdetni erre csak apa furdethet...elkuldott akartam a feneket kitorolni csak apa!Te nem!Es ezt 3 vegig dolgozott nap utan....amikor meg itthon vagyok a lelkemet kiteszem erte...
2018. ápr. 19. 21:52
 3/22 anonim válasza:
92%

Jaj de buta vagy(mar elnezest). Ennyire ne vedd a szivedre. A gyerekek sok mindent mondanak ami nem ugy van.

Pl. Biztos mondta mar h kakilnia kell aztan nem is. Na ez pont ilyen.

Elso gyerek ugye? Bar elso gyereknel en is ilyen butacska voltam aztan ahogy jon a tobbi beletanul az ember abba h mit vegyen komolyan.

2018. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Tudod én hányszor megkaptam, hogy utállak, csak mert nem úgy volt ahogy ő akarta. Persze rosszul esett, de tudtam nem gondolja komolyan. Így nem
2018. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Vettem a szívemre. Biztos vagyok benne, hogy a te fiad is szeret csak rossz neki hogy nem vagy mindig vele és így reagálja le. Hisz kicsi még.
2018. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nagyon sokat vagy távol tőle. Az apás napokban egyszerűen elszokik tőled, hiszen 3 teljes napot nem is lát. De az mutatja a szeretetét, hogy aztán elég egy nap, és újra visszatalál hozzád.

De ez szörnyű, hogy ilyen beosztásban dolgozol, cseppet sem családbarát. Nem tudsz váltani, vagy csak a munkarendeden változtatni? Én képtelen lennék erre, úgy érezném, lemaradok a gyerekeim gyerekkoráról. Persze, tudom, a munka negyon fontos, kell, és a semminél ez is jobb. De hátha lenne lehetőséged változtatni.

2018. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Dehogy maradok le😊Hiszen utana 4 teljes napot vele vagyok😊egy heten csak 3 napot dolgozok nem eleg csaladbarat?
2018. ápr. 19. 22:30
 8/22 A kérdező kommentje:
Es azon a 3 napon is otthon vagyok vele este
2018. ápr. 19. 22:31
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Akkor máskor fogalmazz pontosabban: "egy héten 3 teljes napot dolgozom, emiatt akkor csak az apjával van. Ő viszi oviba, eteti, kelti, este 8-ig vele van".

Ebből az derül ki számonra, hogy a hét felében nem is találkoztok. Hiszen egy ekkora gyereknek este 8-kor már aludni kell vagy legalábbis akkor már nem lejet minőségi időt vele tölteni. Ez nekem brutál soknak tűnik.

2018. ápr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Forditas negy eves nyelven:

Anya/apa, nem szeretlek/nem vagy a baratom!


Felnott nyelv:

MOST EPPEN haragszom rad valamiert.



A lanyom negy eves, naponta megkapja valamelyikunk, mert valamire “kenyszeritjuk” (mosson fogat jatek helyett), vagy nem kap csokit ebedre, stb.

2018. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!