Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet, hogy azért túl eleven...

Lehet, hogy azért túl eleven a másfél éves kisfiam mert sokat voltam ideges a terhesség alatt vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért túl eleven mert gyerek. Hidd el ha csak gubbasztana egy sarokba az lenne az igazán aggasztó.Nem hiszem hogy a két dolog összefügg. A gyerekek elevenek. Ez nem baj.
2018. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Életem legstresszesebb korszaka volt a harmadik terhességem. A babám nyugodt, kiegyensúlyozott, álmodni se lehetne jobbat. :)

A legnagyobb gyerekkel nyugodt voltam, se hányinger, ott a terhesség volt álomszerű. Ő viszont figyelemzavaros hiperaktív.


Semmi összefüggés, szerintem.

2018. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első terhességemkor nyugodt, kiegyensúlyozott voltam. Lett belőle egy tornádó kiskölök. Második terhességem stresszes volt: adott volt a dacos kis tornádóm, a ház felújítás, családtag lerobbanása, és eléggé frusztrált a töprengés a jövőn 2 gyerekkel (egy kicsi és egy pici - 2 év van köztük). Ekkor egy álom kisbabám született. Nem az az odateszem-ottmarad, de közel sincs olyan hiperaktív, mint a nagy.

Azért eleven, mert olyan. Nem sokat lehet tenni a következetes nevelésen kívül.

2018. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is 3 gyerekem van, amelyikkel ideges voltam a terhesség alatt egy tragédia. A másik kettő meg egy álom
2023. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!