Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más kisgyerekenek is ekkora a...

Más kisgyerekenek is ekkora a mozgasigenye?

Figyelt kérdés

Hogy erzekeltessem, hogy az en alig 2 evesemnek mekkora: a margitsziget egyik vegenel lerakom, akkor a kocsi mellet fut a sziget masik vegeig. Kozben megallunk fel orakra a jatszoteren, az allatkertnel es nehany nagy fuves resznel, ott is fel ala futkarozik. Aztan alszik egyet delutan a hazaut alatt...es itthon ujra tombol!

Bent latvanyosan unatkozik, egyfolytaban mindenhova fel akar maszni es direkt rosszakat csinal. En ezt mar kezdem nem birni fizikailag. Egyfolytaban menni kell vele es sose farad el. A sima jatszotereken mar unatkozik, minden jatekot kiprobal, jo esetben 20 percet ulve homokozik, aztan mar fogja a kezemet hogy menjunk. Ha hazaerunk ordit hogy nem akar bemenni a hazba. Pedig szerintem itthon is jo dolgokat probalok vele jatszani. 1-2 jatek lekoti par percig, de inkabb ugral a kanapen es fel ala rohangal, meg uti a bejarati ajtot h menjunk mar.


2018. máj. 2. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Igen:( kislanyom januarban toltotte a kettot, nem kepes megallni egy percig se. Sorbanallni se, babakocsit is mar regota nem hasznaljuk, mert meg sem ul benne. Elvezet vele repulozni pl! Egesz repulout alatt azon a vekony kis folyoson fut fel-le. Ruhaboltokrol ne is beszeljunk, 23 kilometert lefuttat egy nap az emberrel.
2018. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Az én kisfiam 20 hónapos, reggel kimegy az udvarra (ha nem akarok még kimenni vele, akkor zárnom kell az ajtót, mert kiszökik), és este alig bírom berángatni. Egy pillanatra nem áll meg, állandóan dolgozik valamit. Van egy hatalmas udvarunk, de naponta többször el kell mennünk a játszótérre is, távolabbakra is, ha kell biciklivel, autóval, mert a közelit már unja. Szerintem ez normális ebben a korban. De legalább már jó idő van, télen, bent a házban, a sok játék ellenére, én is azt hittem megőszülök :D
2018. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nagy mozgásigénye van de ennyire nem. Ő eljátszik itthon, persze nem egyedül egész nap, meg 2x megyünk sétálni mi is de csak 2-2 órára kb. 20 hónaposan még vígan elült babakocsiban, akkor mondjuk elhagytuk. Játszón ő sincs el sokáig, de neki a motor imádat miatt, azzal nagyon szeret menni.
2018. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

“Elvezet vele repulozni pl! Egesz repulout alatt azon a vekony kis folyoson fut fel-le.“


És te eközben mit csinálsz? Mosolyogva nézed, hogy Maugli mindenkit zavar? Nem akarod mondjuk megnevelni, fegyelmezni, vagy hasonló?

2018. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Ja, mert egy 2 évesre hatnak ám az észérvek vagy a büntetés. Ha megvernék is ezt csinálná. Azt meg nem akarja senki az utasok közül, hogy leszíjjazák és végigüvöltse az utat, vagy hogy közben anyuka üvöltését és szidalmait is kelljen hallgatni. A legjobb, ha csendben szaladgál a 2 éves.
2018. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

5, ép értelmű 2 évest lehet nevelni. Figyelmét le lehet kötni. Már ha van, aki megpróbálja.


Egyébként kicsi az esély, hogy csendben szaladgál.

2018. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Kedves #4! Megyek utana :-) mivel ha leultetem ordit, szerintem ez jobban zavarja az utasokat, minthogy a folyoson elsuhan mellettuk egy kisgyerek :-) nem ertem ezzel mivel zavarnam oket?! Es mibol kovetkeztetted ezt le, hogy nem csinalok vele semmit? Nyilvan nem hagyom egyedul szaladgalni. De te mit is valaszoltal a kerdezo kerdwsere? Ha jol latom semmit. Teged erre nem tanitottak meg a szuleid, hogy ne kovetkeztess esz nelkul, es tartsd be egy oldalnak a pofon egyszeru szabalyait?
2018. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Egyebkent nem o az egyetlen, aki felall az utazas soran. Voltal mar 6 oras repulouton egy ketto gyerekkel? Vegigulte az egeszet? Akkor gratulalok! Nem tudom hogy neveltel belole szobanovenyt, de tanitsd meg nekem is. Egyebkent az oregek is szinte mind allnak vegig, ok sem birnak addig egyhelyben mozdulatlanul ulni.
2018. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Legyszi abbahagyjatok a marhulast a repulovel? Nem azt kerdeztem :p
2018. máj. 2. 21:22
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

A figyelmét lekötni?


Gyerekeknél 6-7 éves korban elvárás(gyakran az is korai), hogy egyhelyben tudjanak valamire figyelni 45 percig.


Egy kétéves jó esetben negyedórát tud figyelni, ha valami irtó izgalmas. Hol tud akárki egy repülőn irtó izgalmas dolgot mutatni a gyereknek? Max a tableten valami mesét, de ahhoz is mázli kell, hogy megtalálja az aktuális kedvencet, amit épp foglalkoztatja a gyereket.


Van gyereked?

2018. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!