Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jár valaki úgy fodrászhoz,...

Jár valaki úgy fodrászhoz, hogy a kisgyerekének és magának egyszerre kér időpontot? Megoldható ez valahogyan harmadik kísérő nélkül?

Figyelt kérdés

A lányomnak és nekem is göndör hajam van, így kb fél évente kell egy egészségügyi vágás. Neki szárazon vágják (még pici a hajmosóhoz), nekem előtte mossák, viszont én magam szárítom. (Igen, hülye lövésem, de egy fodrász se tudja rendesen beszárítani, így elkérem a hajszárítót inkább, nem szoktak problémát csinálni belőle.)


Eddig hármasban mentünk az apjával, így felváltva vigyáztunk rá, amíg a másikunknak vágták a haját. Most az apja nem ér rá, így gondolkodom, hogy ketten mennénk el. Csak a kérdés az, hogy amíg nekem mossák-vágják, addig a kisasszonnyal mi lesz. A telefonommal mondjuk elvan, átvált zombi üzemmódra, de teljesen nem merek erre támaszkodni.

Az én hajam kb 10-15 perc lenne mindennel együtt, ő az időigényesebb, mert forgolódik hajvágás közben.


Megpróbáljam, vagy inkább várjunk meg egy időpontot, amikor az apja is ráér?


2016. nov. 10. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az nem derült ki, hogy hány éves :)
2016. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Mennyi idős a kislány?

Mi mindig kettesben mentünk a fiammal... Kisebb korában elszórakoztatta a fodrász néniket, vagy szaladgált fel-alá. Nem győztem rászólni :-)

2016. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Két és fél éves. Ha nincs lekötve, akkor szaladgál és kíváncsiságból lepakolja a cuccokat.

Amikor hármasban mentünk, akkor a körmös "virágját" (színminták műanyag körön) kapta meg, azzal picit elvolt, nézegette, illesztgette a körmére.

Jól nevelt, de korának megfelelően mozgékony és kíváncsi. A hajvágással sincs baja, csak forgolódik, mert nézni akarja a fésűt, ollót, esetleg kivenni a fodrász kezéből.


Itthon 10-20 percekre le tudom kötni egy könyvvel, kirakóssal vagy mobillal, de nem tudom, hogy máshol is sikerülne-e.

2016. nov. 10. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fodrászfüggő.

Van, aki totál kiakadna, ha egy gyerek elkezdene pakolgatni az üzletében. Meg azért egy fodrászat mégiscsak tele van veszélyes eszközökkel, szerekkel.

Van, aki meg lazább és nem zavarja.

Én nem mennék úgy, ha tudom, hogy rohangálni fog és pakolni.

2016. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!