Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek igaz, hogy a...

Szerintetek igaz, hogy a hangos gyerekek azért kiabálnak, mert babakorukban hagyták őket sírni?

Figyelt kérdés
Én pont fordítva tapasztaltam, de kíváncsi vagyok mások véleményére.
2017. ápr. 8. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de ez csak saját tapasztalat. 2 gyerekem van, egyiket sem hagytuk sírni, a lányom nagyon hangosan és sokat beszélt óvodásként, a fiam nem.
2017. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2017. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság.
2017. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség, az unokahúgon sosem sírt baba korában mert az anyja egyből babusgatta mikor elpityeredett. Most 7 éves és ottjon állandóan hangosan beszél, ordít visít mikor milyen kedve van. Hiába szól rá bárki nem hagyja abba.
2017. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Hulyeseg, semmi osszefugges nincs, nem kell minden agymenest elhinni. A multkor azt irta itt valaki, hogy igaz-e az, hogy az anyatejes babak okosabb gyerekek lesznek, mert az ovono baratnoje ranezesre megmondja hogy a gyerek anyatejes volt-e mert az okos gyerekek azok voltak, a butak meg nem.....es allitolag eddig mindig igaza lett :))))))
2017. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem fordítva lehet igaz.


Akit hagytak sírni, megtanulta, hogy nem számít mit szeretne, és csak félve, csendben, vagy egyáltalán nem is meri elmondani, mit szeretne. Szerintem ez a rosszabb.

2017. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.

A két nagy gyerekem (8 és 12 évesek) se hagytam sokat sírni. Az egyik nagyhangú, sokat beszél. A másik csendes, nyugodt jellem.

Szerintem is alkati dolog.

2017. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Marhaság,nem kell mindent elhini.
2017. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!