Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miből látszik, hogy kiegyensúl...

Miből látszik, hogy kiegyensúlyozott egy gyerek?

Figyelt kérdés
1,5 éves kisfiamra szinte mindenki azt mondja, akivel kapcsolatba kerülünk (játszótér és egyéb helyeken), hogy milyen kiegyensúlyozott gyerek. Szerintetek ez miből látszik? Ti milyen viselkedésű gyerekre mondanátok, hogy kiegyensúlyozott?
2018. máj. 9. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Az enyémekre is ezt mondták. Bár néhány hülye túl félénknek is.

Én pl nem bírom az állandóan pörgő, ordibáló, egy percig nyugodtan meglenni nem tudó, zizi kölyköket.

Hiper hülyegyerekek, olyanokat csinálnak, hogy hihetetlen, a szülők meg tojnak rájuk.

Persze vannak életkori sajátosságok, de van mindennek határa is. Na ezek nem ismerik.

2018. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abból látszik hogy vidám, mosolygós, nem szorong, játszik és érdeklődik. Kb így tudnám leírni. Ha egy picivel lelkileg gond van látszik. Egy kollégám gyereke sajnos lelkileg elég problémás.pszihologushoz is jarnak már.
2018. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ő nem az a típus aki rohangál és eljátszik egyedül. Inkább azt szereti, ha én játszok vele. És igazából nem is az a nagyon mosolygós fajta. Ezért is igazából nem értem, hogy miből látszik idegeneknek. Persze örülök neki, és erre törekszem. :)
2018. máj. 9. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy jatszoteri talalkozasbol ezt nem lehet megmondani. Nekem is vannak szimpatikus es kevesbe szimpatikus gyerekek, de sosem jelentenem ki, hogy ez kiegyensulyozott, az meg nem. Csak sajnos sok a "szakerto" aki mas gyereket vizslatja.
2018. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!