Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem mehet oviba egy...

Miért nem mehet oviba egy csalánkiütéses gyerek es hogy kell megtanitani gyogyszertárban viselkedni?

Figyelt kérdés

A neten azt írják, csalánkiütéssel orvoshoz sem kell menni csak ha láz, arcpuffadás, hurutos betegség stb társul hozzá


Gyerekem az epertől csalánkiütéses lett de amugy semmi baja, de elvittem orvoshoz kencét iratni, es cseppeket, de erre ki is irta egy hétre is hogy nem mehet oviba


A melohelyen igy is rengeteget hiányoztam, munkatars felmondott, jelenleg egyedül vagyok millio munkával, én a főnököm fel sem merem hivni sem hogy nem megyek be.


Orvos után a gyogyszertárban képtelen viselkesni a gyerek, hosszu sor volt, minden szekrény instabil és üveg, a gyermek bujocskazott, millioszor rászoltam, utcara kiszökik mig sorban állok, ilyenkor erőszakkal fogjam a kezét es hisztiztessem? Vagy mit csináljak?


Annyiszor rá van szolva hogy a gyereknek már szinte csak ez a szokincse hogy mit nem szabad. Orvosi vároban mindenkire rászol, oda nem szabad ülni, ne nyitogasd az ajtot, joformán beszélgetni sem tud, mégsincs magatartása. A boltban direkt hozzáér a pekáruhoz en meg fizethetem ki.


Tanácsok légyszi

4 mult


2018. máj. 14. 10:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8 más szitukban nem ilyen. Valoszinű az orvosi váro utáni gyogyszertári váro volt már neki sok, probáltam terelgetni, rajzoltatni, nem hatott
2018. máj. 14. 11:25
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sopánkodok minden héten es tudtommal azért az oldal hogy kérdezni lehessen. Görgess odébb ha már érdemben egy szot sem tudsz megszolalni csak osztogatni másokat. Ahhoz nem kell IQ ugye.
2018. máj. 14. 11:27
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Én simán meg tudom beszélni a dokival, hogy mikor hogy írja ki.

Van, hogy pl péntekre betegszik le, és azt szabiba íratom, így csak hétfőtől vesz táppénzre. Vagy felét én vagyok otthon, felét apa. Vagy ilyesmi.

Szóval miért nem kérdezted meg az orvost?


Nálunk bölcsiben a "piros szem" volt ilyen. Hogy vittem dokihoz, ő adott papírt, hogy mehet közösségbe, másnap vittem.


AMúgy ha kaptatok kencét, akkor gyanítom azért marad otthon, hogy be legyen kenve. Mert oviban senki nem kenné.


És 4 évesen már azért lehetne "jobban nevelt", illetve ha ilyen izgő-mozgó, akkor te lehetnél felkészültebb. Mi pl rendelőbe várakozáshoz viszünk mesekönyvet, kisautót, vagy amivel le tudom kötni (legvégső esetben telefon). A sorba állva meg max felveszem, és magyarázok, mutogatok neki, amíg sorra nem kerülünk.

2018. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Igazolás kell, hogy nem fertőző és viheted oviba.Az én gyerekemre is rájön még a hepaj, 3 éves. Pont lekakilom, hogy ki mit szól hozzá. Vannak ilyen gyerekek. Én általában elterelem a figyelmét valamivel. Mostanában a kezébe adom a slusszkulcsot, annak nagyon örül, hogy " vezetni" fog. Aki meg kötegszik, hogy miért nem marad otthon a kérdező, mert feleslegesen talán nem tud, épp gondolom ki tudja gazdálkodni a szabikat betegségre, szünetekre, nevelés nélküli munkanapokra.Egyedül neveli a gyereket.
2018. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%

a gyógyszertárakban sokszor ki van rakva papir,ceruza.nekem mindig van egy túlélő készlet is a táskámban (mini könyv,és zsirkréta-papir meg mindenhol van) foglald el-ahelyett,hogy rászólsz folyton.

és tojd le a beszólogatókat.nem a te gyereked az első-és nem is az utolsó-aki hisztizik.

2018. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!