Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves kislánynak fürdőruha...

3-4 éves kislánynak fürdőruha vagy 2 részes bikini a praktikusabb?

Figyelt kérdés
A fürdőruhához nyúlnék első körben, viszont ha pisilni kell akkor az macerásabb. De a 2 részes bikinink a felső része nem ugrik fel? Lehet buta a kérdés, bocsánat.
2018. máj. 19. 17:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Két részes. Az enyém imádja, csajos is.. H&m és c&a-ban vettünk top szerű a felső rész nem csúszik el. Egyszerűbb ha toalettre kell menni. Ha kijön a vízből nem a hideg fűrdőruhában hagyom úgyse, de a ezt egyszerűbb kicserélni. Felső le, bugyi szárazra cserél és így nem fog megfázni, szóval èn nagyon megszerettem a bikinit, holott előtte túl nagylányosnak gondoltam, viszont tènyleg praktikusabb.
2018. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%
Nekünk több is szokott lenni. A bikini valóban felcsúszik, az egyberészes jó és a tankini is. Meztelenül még egészen kicsi korában sem vittem strandra. Sok "beteg" ember van. Ha nagyon jót akarsz, akkor uv szűrős sortot vegyél neki. Az ő érzékeny, vékony bőrüknek nem kell a túl erős napfény. Nagyon vagány uv-s shortok vannak kislányoknak is, úgy néznek ki, mint valami mini szörfösök benne.
2018. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, amit még a többiek írnak, hogy megfázik a fürdőruhában, ha kijön a vízből, ezért mi is szoktuk cserélgetni a fürdőrucikat vagy adunk rá köpenyt. Attól függ, hogy mit csinálunk a fürdőzés után. Ha nem megy be hamar, akkor másik fürdőruci, ha igen, akkor csak köntös. Nagy melegben viszont ha tűz a nap, nem fázik senki letörölközés után, a fürdőruha pillanatok alatt megszárad.
2018. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Miért kell egy két-három évest ilyen hülyeséggel szívatni? Totál felesleges a kétrészes, hiszen nincs még cicije, az egyrészes fürdőruha meg egy marha nagy felületnyi anyag, ami tapad rajta vizesen. Minek? Bőven elég a fürdőbugyi. Amíg ő maga nem igényli, hogy felül is legyen valami, addig totál ráér.
2018. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2 részes. Tavaly sokat bajlodtam az egyrészessel pisiléskor.
2018. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
egyrészest.
2018. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

Csak 2 részest hordanak a lányaim. Sosem volt gond a felső részükkel, mert ezek gumisak, nem csúszik fel vagy ilyesmi.

A lányaim is kétrészest akarnak mert nekem is az van, meg praktikusabb mindenhogy, pisilésnél is, átöltözésnél is.

2018. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

itt felénk még 8-9 éves kislányok is simán elvannak a strandon sima fürdőbugyiban. Bőven elég az rá.


A fürdőruhával az a baj, hogy ha vizes lesz, akkor az egész hasa/teste vizes, hideg. Elég gyenge szél is hozzá, hogy meghűljön.

A bikini meg kényelmetlen, ráadásul bizonyos (gyerek)méret alatt inkább vicces, megmosolyogtató, minthogy arra gondoljon az ember, hogy na lám, anyuka még erre is gondolt!


Ha mindenképpen a kettő közül választanál, akkor inkább bikini, és ha úgy van, mégis elég csak a bugyi a gyerekre. Viszont ha mondjuk elmentek egyet fagyizni, lángosozni a strandon, akkor ráadhatod a felsőt, és mégsem érzed annyira meztelennek a gyereket.

2018. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 4 éves, és nem jönne strandra úgy, ha felül nem takarja semmi. Ő szégyenlős.

Fürdőruhát hord, egyedül letolja, nem okoz neki gondot. Van bikinije is, de jobban preferálja a fürdőrucit.

2018. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!