Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósom ma szinte leordított...

Anyósom ma szinte leordított mikor megláttam mit pakolok a fiamnak ebédre a suliba. Tényleg felesleges menőzés? Sajnos laktóz glutén érzékeny így mindig pakolok ebédet

Figyelt kérdés

3 szem pogácsa ezt ma sütöttem

4 eper és pár szőlőszem

Sült husi kockázva mellé pár koktélparadicsom, kuszkusz

1 szelet házi mézes müzli

1 szívószálas üdítő és 1l sima víz

Ezeket ételdobozba tettem

Szerinte sima szendvics, nem érti meg hogy allergiás az unokája


2018. máj. 21. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted erre a kérdésre ki fogja azt mondani, hogy igaza van anyósodnak? Nyugodtan megveregetheted a vállad, szuper anyuka vagy, anyósod meg nem normális.
2018. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Most erre milyen valaszt varsz ?

Hidd el, minket nem érdekel hogy mit pakolsz a gyereknek. Egyébként a 4 szem epren kicsit nevettem, a 2,5 évesem fél kilót megeszik egy evésre.

2018. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Még jó, hogy a kuszkusz tilos...
2018. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Most ezt biztos kötekedésnek fogod venni, de.. Nem lehet, hogy inkább azt kifogásolta, hogy mennyi rágcsálnivalót adsz neki, ahelyett, hogy egy rendes valamit adnál, amivel jól lakik? Szendvicset is tudsz csinálni gluténmentes kenyérből. Szóval ebből kiindulva hathat feleslegesnek ez a sok apróság.
2018. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

#4 A "sok rágcsálnivalót" azt mire érted,a húsra,a zöldségre,gyümölcsre vagy az 1 szelet műzliszeletre?


A gyerek pont azokat a tápanyagokat kapja,amire szüksége van az emberi szervezetnek:

hús:fehérje,zsír

zöldség,gyümölcs:szénhidrát

mézes műzli:szénhidrát


A gluténmentes,"semmirenemvaló" ízetlen,szivacsos állagú zsemle tápértéke mennyivel lenne ideálisabb?

Csak kérdezem.


Végre egy anyuka,aki nem mocsokkal tömi a gyerekét,persze,ez furcsa lehet annak,aki liter számra itatja a kólát a gyerekkel,meg eteti a finomított lisztes üreskalóriás vackokkal.

2018. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Kuszkuszt gluten erzekenynek? Nagyon ugyes vagy....csodalkozol, hogy anyosod kiakad? Holnap adj neki bulgurt is....
2018. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Kuszkusz = teszta

Kar volt itt nagyzolnod.

2018. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Létezik gluténmentes kuszkusz is.

Semmi baj nincs ezzel az ebeddel, hacsak az nem, hogy macerás a gyereknek. Amúgy gluténmentes étrendet egészen biztosan tud az iskola biztositani

2018. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy hol me nek a gyerekek Pünkösdkor iskolába?
2018. máj. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Lehet nem Magyarországon élnek mondjuk....


Azt nem tudom glutén érzékenynek lehet e kuszkuszt adni,de ez így nagyon is rendben van.

2018. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!