Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Glutén, laktóz, tojás mentes...

Glutén, laktóz, tojás mentes ételek?

Figyelt kérdés

Olyan forrást keresek, amivel ilyen étrenden tudnék élni.

Nem akarom végigbotladozni a divatdiétákat, csak olyat akarok enni, amit meg tudok emészteni. Tudna valaki segíteni ebben?


2018. ápr. 27. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Vannak gluténmentes vegán blogok (de ha egyszerűen kihagyod a kelt tésztákat és gluténmentes liszteket használsz, a sima vegán is jó), erre neked még rájön a hús és a laktózmentes tejtermékek is... Elég tág étrendet ad.
2018. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ezt neked kell megkeresned, alkalmanként, amikor vásárolsz. Én szerencsére csak tejcukor, és laktóz tilalom alatt állok, és soha az életben nem gondoltam volna, hogy ennyi mindenben van tej, vagy tejpor. Nem irigyellek.
2018. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Á, nem nehéz kihagyni dolgokat, ha az ember csak alapanyagokat vásárol :) Nekem ezért is volt könnyű elhagyni egy csomó ételcsoportot egyszerre. Megoldható, de előfordulhat, hogy több időt kell a konyhában tölteni.
2018. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!