Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszerbe is van glutén és...

A tápszerbe is van glutén és laktoz? Sürgös!

Figyelt kérdés
nem ehetne a fiam tászert mert kérdeztem de hát az anyatej csak mesterségéges nem?
2011. márc. 28. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A tápszer NEM anyatej, hanem átalakított tehéntej. Kivételt képeznek a szója alapú tápszerek. Glutén a tápszerekben nincs.
2011. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Milupának egyébként van laktóz mentes tápszere.
2011. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2011. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem magyarországon vagyok és ami itt van tápszer nem látom a felsorolt anyagok közt laktozt..

merjek e neki adni?mert sajnos hiába mondta nekem a doki hogy adjak neki egy speciálisat ami mellesleg 20 euro/4 napra elég és azt se értem napi egyszer adjak neki mikor sajnos a kisfiam nem nagyon szereti a szilárd kajákat-hiába probálom adni neki nem kéri.öklendezik a 3ik falat szilárd kaja itán-legyen pép akármi.

ezért nem tudom merjek e neki estére tápot adni.

2011. márc. 28. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a baj.

Glutént se a tápszer se az anyatej nem tartalmaz. Laktózt pedig mindegyik. ha laktóz érzékeny akkor mindegyikre érzékeny.

A beba sensitiv-ban kevesebb laktóz van. és milupának és más tápszereknek is van laktóz mentes változata. (nem a soja)

2011. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kisfiad, Miket kap már enni? Miért kell a tápszer? Szója alapú tápszerben biztosan nincs laktóz...
2011. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itthon így néáz ki a laktóz mentes Milupa.. gondolom, hasonló lehet nálatok is.: [link]
2011. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

20:11-nek!

2szer adtam neki idáig tápot-reggel este müzlivel nem is volt soha baj orvos ajánlotta mikor még 5 hos volt mert viszonylag nagy baba nagy étvággyal és hogy az éjszakát végig aludja.nappal 2szer evett eddig forral tejet kekszel és mellé mindig probálom -bébiétel püré levesböl midnen pépesítve..alma.ezeket probálom.de nem nagyon kéri.öklendezik 3ik falat után.nem akartam sose eröltetni,de valahogy igy vagyunk a vizzel,teával és minden más folyadékkal..ezzel mit csináljak?

nem érti az orvos hogy nem adhatok neki 1 max 2szer speciális tápot mert még akinek jol megy se tudja megfizetni/100 euro, azaz 27 ezer csak a táp?sajnos ilyen jol nem megy így vettem neki laktoz mentes tejet és glutén mentes müzlit mert igy ho végén ennyit tudtam megtenni..de hogy más kaját hogy etetek vele nem tudom mert ez a tejes müzli nem mehet hetekig

2011. márc. 28. 20:20
 9/13 A kérdező kommentje:
kifelejtettem havonta 100 euro kb!
2011. márc. 28. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem értem mekkora gyerekről van szó és miért akarsz neki glutén és laktoz menteset adni ha már adtál neki tejet?
2011. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!