Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért visít egy majdnem 7...

Miért visít egy majdnem 7 éves kisfiú?

Figyelt kérdés
Nem értem a fiam. Mikor unatkozik vagy a nagymamájával van, el- elvisítja magát... Mikor valamiben nemtetszését fejezi ki is sikít. Sokat nyafog és sírdogál is. Tud ebben valaki tanácsot adni?
2018. máj. 26. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Beszélni kéne vele.
2018. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Hisztis nem gondolod?!?!!! 7 éve vagy az anyja könyörgöm. Mivan az emberekkel????
2018. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Meg kéne rendesen nevelni, hogy 7 évesen ne visítozzon a gyerek össze-vissza, csak mert olyan kedve van, vagy csak mert unatkozik vagy mert ő nem ért valamiben egyet. Ilyenkor erélyesen szépen ra kell szólni , hogy azonnal hagyja abba ezt a viselkedést! De eddig mégis mit csinaltal, amikor visitozott..? Már rég ki kellett volna belőle nevelni, hogy csak azért mert neki valami nem tetszik, nem állunk neki visítani!
2018. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Beszélni tud? Kérdezd meg tőle, miért csinálja.7 éves, nem 7 hónapos...
2018. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Hisztí korszak 2-3 éves korban szokott lenni,amiről le szoktàk szoktatni a gyereket.7 éves màr nem olyan kicsi gyerek,fiú gyerek meg ne rinyáljon,nem kislány.Amikor én voltam kicsi 7 éves gyerekek egyedül jártak iskolába,közeli boltba elfutottak.De most is van ismerősöm(igaz 12 éves a lànya màr,15 a fia)de mint 2 gyerek 7 évesen egyedül járt iskolába és 12 évesen a lányt egy távolabbi iskola àtvette,napi szinten 20-25 km-t buszozik.
2018. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb lenne megkérdezni, miért csinálja. 7 évesen gondolom, lehet már vele beszélgetni.
2018. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy valami feszültség van benne, ami így jön ki. Beszélj vele, kérdezd meg mit érez, amikor így visít stb... Adj neki ötletet, hogy mit tegyen,mit mondjon, amikor ez az érzés eljön.
2018. máj. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
7-es vok, még annyit, hogy lehet, hogy kisebb korátol megszokta ezt a fajta kommunikációt . Az én gyerekem majdnem 3 éves koráig reggel, amikor felébredt, sírt torkaszakadtából. Aztan egy nap mondtam neki, hogy csak kiabáljon, hogy anya, mert azt is meghallom és futok is hozzá. Azóta,mmintha elvágták volna a reggeli hisztiket.
2018. máj. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!