Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Helyes-e hagyni, hogy kisfiú...

Helyes-e hagyni, hogy kisfiú az anyuka ruháit és sminkjét, ékszereit felpróbálja?

Figyelt kérdés
Rokonságban van alsós kisfiú, aki rendszeresen átöltözős show-t rendez: anyuka ruháit veszi magára - fehérneműt kivéve -, magassarkút, kipúderezi magát, szemhéját kifesti, száját kirúzsozza, nyakába gyöngysort, fülébe klipszet tesz. Táncol a tükör előtt, olykor még parókát, női kalapot is felvesz, így produkálja magát a család előtt. Szerintetek rá kell hagyni, majd csak kinövi a nőnek öltözős showműsort, vagy ez már elfogadhatatlan, káros viselkedés? Szülei vidékiek és eléggé járatlanok, tájékozatlanok nem is hallottak még a transzvesztitizmus veszélyeiről.

2018. ápr. 29. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
" Szülei vidékiek " , Te meg a pesti Magdi anyus rokon vagy? Mi a franc közöd van hozzá , hogy kinek a gyereke mit csinál? Egyébként meg semmi gond nincs vele. Lehet hogy a szülei járatlanok, de te meg tudatlan vagy és ostoba.
2018. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
na hát már kérdezni se lehet
2018. ápr. 29. 23:03
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem a tiltástól/engedéstől lesz, vagy nem valaki homoszexuális, transzszexuális, stb. a nemi identitás nem ezen múlik. Ha így született, akkor nem lehet belőle kinevelni ostorral sem, a szexuális identitás nem egy rossz szokás, mint a körömrágás...


Egyébként mik a "transzvesztizmus veszélyei" ha már te olyan tájékozott és járatos vagy a világ dolgaiban?

2018. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tiltani nincs értelme. Ha csak szórakozásból csinálja, akkor azért, ha pedig netán mégis van valami a háttérben, akkor pedig azért, mert ha elnyomnák, akkor csak nőne benne a frusztráció.
2018. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem kéne ráhagyni attól függetlenül hogy melyik nemhez vonzódik.
2018. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
:DD az unokaocsem amikor kicsi volt porgos szoknyat akart kopogos cipovel. Es kinotte.. Senkinek sem kellett raszolni,elbohockodtak a hugommal es pont. Veletlenul se lett travi.. Egeszseges tartos parkapcsolata van egy cuki lannyal:)
2018. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám, ahogy már írták, nem ezen múlik semmi. Ha hajlama van ilyesmire (amit nem gondolnék ebben a korban, teljesen normális, hogy egy gyerek hülyéskedik, próbálkozik, nem mintha felnőttként ne öltözhetne nőnek cosplay szinten. felőlem máshogy is, de a cosplay az igen ártatlan dolog véleményem szerint), akkor miért ne élje ki? Nem szeretem az ilyesmik elnyomását minden körülmények között. Mert hogy publikus esetekben problémát okozhat, az egy dolog, de otthon azért más. Ha ott sem vehet fel azt, amit akar, az már szerintem túlzott szigor.


Én is csináltam ilyeneket, az mellékes, hogy elvileg lány voltam, felnőttként nem festem magam és ékszert sem hordok, nőies holmikat sem. A gyerekkori utánozzuk-a-mamát játékok és a későbbi viselkedés nem különösebben függ össze.

2018. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 banánherefőzelék ***** válasza:
92%
Gyerek, játszik, utánoz, provokál. Én is szórakoztam ezzel kiskoromban. Most 100kg körül vagyok, kedvenc sportom az mma (gyakorlatban is) és nemsoká a harmadik gyerekem születik. Szerintem nem lettem búza. 😁
2018. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%

"Ha így született, akkor nem lehet belőle kinevelni ostorral sem, a szexuális identitás nem egy rossz szokás, mint a körömrágás... "


Nem emberrel születik a nemi identitás, és a nemi orientácioó sem.


Hanem általában a 6. életévre fixálódik.


Hány éves pontosan a kérdéses gyermek? Ezt mindig jelezd, kedves kérdező. amikor gyermekekről teszel fel kérdést, mégpedig félév pontosan, ha kisgyermekről van szó, és hónap pontosan, ha 3 év alatti. (És a nemét is, ahogy megtetted.)

2018. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7 éves
2018. ápr. 30. 03:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!