Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1- 1,5 éves gyermeketek...

1- 1,5 éves gyermeketek szeret homokozni?

Figyelt kérdés
Párom azt mondja rá érünk jövőre is venni kislányunknak homokozót. Csinált hintát is neki de nem akar hintázni. Mindene most a menés.
2010. jún. 16. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfüggő ez is. :) Az én kisfiam tavaly nyáron már homokozott, pedig még akkor töltötte az 1. évét. Most 21 hónapos és szeret homokozni. Amúgy nagyon egyszerű, elviszitek egy homokozóhoz és megnézitek érdekli-e a dolog, leül-e játszani a többi gyerkőc közé. :D Egy homokozófelszerelés nem egy ökör ára...
2010. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nem tudom mennyi egy ökör ára de én 18000ft-ért szeretnék venni homokozót.
2010. jún. 16. 21:24
 3/14 anonim ***** válasza:

9 hónapos kora óta homokozózik és imádja. Most már (15 hós) szépen pakolja a homokot a vödörbe, gereblyézik. Már a nagyszülőknél is lett külön homokozó építve neki.

Mondjuk ő már várat mászik, egyedül csúszdázik, napi 4 órát min. játszózunk vele, minden nap.

2010. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gyerekfüggő. Az én lányom 3.5 éves és a mai napig nem igazán érdekli a homokozás, neki is van itthon, de nagyon ritkán használja. Ő is inkább a mozgást részesíti előnyben. Amúgy az előző nem a homokozóra értette az ökör árát, hanem csak a felszerelére ami tényleg nem sok és kipróbálhatjátok a játszótéren, hogy bejön-e neki.
2010. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 15 hónapos és imádja! Ha kint vagyunk a játszótéren 2 órát, abból legalább 1 óra 50 percet a homokozóban tölt! :) De pl. unokatesóm kisfiát meg nem nagyon hozza lázba. Tényleg próbáljátok ki egy játszótéren, az jó ötlet!
2010. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18 hónapos a lányom, van itthon is homokozója, de nem igen érdekli, a játszótéri sem. A hinta és a labda igen, a csúszdát már nézegeti, de a homokozót még mindig nem szerette meg :(
2010. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia! a fiam imád homokozni kb. 1 éves kora óta, azóta nem kóstolgatja, így engedem is neki :)

az a kedvence a játszótéren, de a hintát is imádja. igaz lehet, hogy ez is gyerekfüggő.

próbáljátok ki játszótéren és választ kapsz!

2010. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :-) Mindenkinek szép napot kívánok! :-)
2010. jún. 17. 11:26
 9/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem magára a homokozóra gondoltam, csak a játszófelszerelésre. :) Azt néhány száz Ft-ból megússzátok és egy játszótéri homokozónál kipróbálhatjátok!


Egyébként szerintem a homokozót olcsóbban meg tudjátok csinálni, ha magatok csináljátok. Pl. négy deszka, homokot meg építkezésről beszerezni. Nem kell túl nagy, hiszen úgysem kell nagy terület ahhoz, hogy építsen, formázzon, stb. Kisfiamnak a nagyszülőknél van egy kis kagyló formájú homokozója (ilyen: [link] homokot tavaly egy építkezésről hoztak bele néhány vödörrel, idén meg a Tesco-ban vettünk bele frissítésnek, nem volt drága, de már az árra nem emlékszem. A célnak tökéletesen megfelel, igaz, ha saját kertünk lenne, nekünk is másabb lenne. :)


Szép napot neked is!

2010. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ! :-) Ne haragudj első este volt mikor olvastam és elég álmos voltam már! :-/ Megrendeltük neki közben a homokozót. Küldök egy linket honnan hátha valamelyikőtök szeretne innen rendelni. Amúgy itt találtam én is egy régi kérdésben. Ezért szeretem ezt az oldalt mindig olyan jó ötleteket kapok! :-D
2010. jún. 18. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!