Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ébred mindig pont abban...

Miért ébred mindig pont abban a pillanatban a lányom amikor szexelni akarunk? Mit csináljak hogy ne ébredjen?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk hangosak.Még csak csókolóztunk de már felébredt. Utána meg nagyon nehezen alszik vissza. A mi szobánkban van az ágya mert gyakran beteg és olyankor jobb ha közel van. Mi kimegyünk a nappaliba nem úgy szexelünk..
2018. jún. 23. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Murphy. Ez ilyen, szokj hozzá. Kis idő múlva már aludni fog rendesen. Amúgy szex nélkül is mindig felébred, csak olyankor nem zavar.
2018. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mesteri beepitett radarjuk van ra! En fiam 3, ataludja az ejszakakat, de ha egy emelettel leljebb zart ajtokon tul kezdenenk bele akkor is mar vonyit is 😂😂😂 a masik ilyen nagyon jo radarja a reggeli nagy wczsem kozbeni 😂
2018. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem akar testvért/"vetélytársat" magának.
2018. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint az én fiam 3.5 éves de mindig tudja mikor kell sírni :D
2018. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Két hónapos a kislányunk .. Olyan érzéke van ,hozzá .. Minden este ugyanabban az időpontban kel fel enni .. de ha szexről van szó kipattan a szeme ... Egyszer futottunk neki napközben .. Még csak az elején tartottunk majd éktelen sírás.. felmentem hozzá mire teli vigyorral várt ..Nem bírtam ki .. elröhögtem magam . :D
2018. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyerek a legjobb fogamzásgátló!

A szülés utáni 6 hét leteltével estünk egymásnak(vagyis estünk volna:)), mikor felébredt a gyerek!

2018. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

én azt nem értem, hogy ha a gyerek még nem tud kimenni a babaágyból és lehet hallani, hogy ténylegesen hiszti sírás(semmi baja) akkor miért kell eszeveszetten rohanni? én simán befejezném (gyorsítva bár) a szexet.

amúgy a kérdező felé: ne legyen betegség idején se a szobátokban, hacsak nem folyamatos fosás/hányás vagy más súlyosabb dolog, mert így túlságosan fog kötődni hozzátok és az a fura dolog alakul ki nála, hogy ha rosszul vagyok bent lehetek anyáéknál szóval idővel állandóan "beteg" lesz, hol álbeteg hol tudat alatt lesz beteg.

2018. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hát kinek van kedve úgy szexelni, hogy ordít a gyerek???
2018. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!