Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Begyújtottam a sütőt itthon,...

Isten Keze kérdése:

Begyújtottam a sütőt itthon, és nem vettem észre, hogy a kutya túl közel jött, és pont abban a pillanatban amikor begyulladt, kicsaptak a lángok egy kicsit, és megégette a bajszát. Ez mekkora probléma?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a bajsza égett meg? Mert akkor semmi, majd kinő, csak ne csinálj belőle ügyet, mert akkor félni fog a sütőtől. :)
2013. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hú, hállelúja, úgy megsajnáltam szegényt. fel vannak pöndörödve a szálak, az egyik oldalon... félig leégtek. persze, nem lett más baja, hiszen alig hajolt csak oda, egy másodperc töredéke volt az egész
2013. jan. 7. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem probléma természetesen :)

Manapság inkább csak dísznek van a bajusz a kutyán, és ideg sincs benne, tehát nem fáj neki.

Egy macskánál inkább probléma lenne, azok azt (is) használják tájékozódáshoz, nagyot tudnak nyekkenni ha elmérik a távolságot ugrásnál :)

2013. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Még jó, hogy nem a szemét vitte ki!

(Ahogy elnézem Isten Keze éppen nem védte!)

2013. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó, rohadtul bűntudatom van ám.
2013. jan. 7. 13:29
 6/9 anonim válasza:
45%
Nem lesz semmi baja, ne hibáztasd magad!
2013. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Visszakaptam. Most én égettem meg az ujjam, jól hozzányomódott a forró tepsi aljához, amikor azt kivettem a sütőből... :D
2013. jan. 7. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Fogd meg az ujjaddal a fülcimpádat, nem fog felhólyagosodni!

A kutyusodra pedig máskor figyelj oda jobban, ő nem tudhatta, hogy a láng ki fog csapni.

És most akár 0-ra is lepontozhatsz, akkor is neked kell az ilyesmire figyelned, akár van lelki-ismeret furdalásod, akár nincs!

2013. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, mert teljesen egyetértek, igazad van. Evidens, hogy az én hibám, de egyébként én sem számítottam arra, hogy kicsap a láng. Máskor sosem csinált ilyet, persze egyáltlalán nem kellene a sütő közelébe engednem a kutyát.
2013. jan. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!