Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenért kiabál a feleségem...

Mindenért kiabál a feleségem a 3 éves lányunkkal. Mit csináljak hogy befejezze?

Figyelt kérdés
Nem akarta megenni a reggelijét azért is kiabált. Este meg véletlenül kiöntött egy pohár vizet az asztalra azért is kiabált. Mondtam hogy hagyja abba majd én feltakarítom de nem..
2018. jún. 24. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Küld el nyaralni egy barátnőjével. Lehet csak kell neki egy kis feltöltődés.

De ez így nem oké, az biztos.

2018. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Gondolom te vagy a papucs a történetben:D

Te nem mersz neki szólni, hogy ne kiabáljon a gyerekkel állandóan?? Nem kommunikáltok, hogy mibaja lehet a feleségednek alapból??

2018. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Tuti teljesen ki lehet. Fáradt, feszült, ingerült. Néhány napra elmenne kikapcsolódni új ember jönne haza. 2 gyereket szültem kis korkülönbséggel, és gyakran észrevettem magamat, hogy olyan vagyok mint a feleséged. Én beláttam magamtól, és nem féltem segítséget kérni. 1 jó psichológus csodákra képes. Az első alkalommal 2 órán át bőgtem neki. De már ettől jobban éreztem magam.
2018. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Lehet hogy kimerult es azert ideges folyamatosan. Meg kene vele beszelni. Akkor kene neki szabadidot csinalni hogy levezesse a gozt.

Ha meg alapbol ilyen harpia tipus el se vettem volna nemhogy gyereket vallalni vele. De ha mar megtortent allj ki a gyerekedert!

2018. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondom , amit a tobbiek. Kuldd el kikapcsolódni barátnőkkel. Vagy shopping, mozi, wellness akármi. Ha nem is napokra de ha lehet havi 1-2 én napja/délutánja legyen.. en is nagyon turelmetlen tudok lenni ha mar fáradt vagyok , nem azert mert gonosz vagyok.

Olyankor parom szol,hogy menjek levegozzek.

Akkor elmegyek néha szoliba egyedul, vagy vasarolok,biciklizek, a vegen meg kave a baratnomnel a munkahelyén. Ez kb 1 óra se.. de annyira feltölt, meg havi 1x megyek kormoshoz es szempillához ez havi 2-3ora magamra. Es soknak tunik leirva. Pedig ez KELL! :)

2018. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#2 Nem vagyok papucs. Már szóltam neki nem 1x..
2018. jún. 24. 11:43
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom ti hogy csináljàtok, de nekem ez a menj/menjetek el kikapcsolódni a gyerek nélkül addig jó, amíg nem vagyunk otthon, amint hazaèrünk minden ott folytatódik ahol abbahagytuk...

Én mondjuk azért kiabálok néha egész nap, mert a szép szót a gyerek meg sem hallja, a büntetést ugyanúgy leszrja, mint a jónak hitt jutalmazásos remdszert...

De amúgy ez a nem eszi meg meg vélelenül kiöntötte is olyan ártatlanul hangzik amiért nem kell ordítani, de pl ha a 4. megeszem megeszem biztosan kérek megeszem reggelit is eltolja a gyerek a fenébe hogy fujj, nem kell, vagy úgy önti ki a vizet hogy majomkodik vele vagy szórakozik valamivel -amiért persze rászól a ember hogy fejezze be mert baj lesz- és pl felborítja közben a poharat, akkor valahol érthető, hogy az ember nem egy mosoly keretében mond el egy ejnye-bejnyét

2018. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

7# attól,hogy téged pár óra nem tölt fel,mást még igen. Hiába folytatódik,kell az a kikapcsolodás. És attól, h ti nem mentek sehova nem kell pl engem lepontozgatni,mindenkinek más válik be. Nekunk ez. Parom is eljár horgászni, sportolni... teljesen jol mukodunk igy.

De akkor tessék csak.. kiabáljon...

Az biztos jo a kislanynak.

Jó szándékkal írtam ide, de ezekszerint tök felesleges, mert itt még mindig tetszik-nem tetszik -ként használják a gombokat az emberek.

Szerencsére rólam lepereg,es a gyerekemml sem kiabálok minden hibája, rosszasága miatt..

2018. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Szakadt már el nálam is a cérna.

Ami nem segít:

Ha a fotelből dirigálnak NEKEM, hogyan kellene hatnom a nínózva szirénázó túlpörgött 3 évesre, aki éppen süketnek tetteti magát, úgy bontja magára a házat. Ez az amitől még idegesebb leszek.

Ami segít:

Ha az apja kézenfogja és csinál a gyerekkel valami közös programot. Akár legózhatnak is. Én nyugodtan be tudom fejezni a dolgomat és rájövök, hogy tök jófej családom van. Lehet én is leülök melléjük.

Ez tűzoltás jelleggel nagyon jól működik. Hosszútávon pedig meg tudjátok beszélni, mi hiányzik neki, hová szeretne elmenni.

2018. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a törtenetben te lehetsz a hunyó, ha szándékosan, ha nem! Én is ordítok a gyerekre néha és sírni tudnék utana annyira utálom magam. Tudod mi az oka? Hogy egyedül vagyok napokat vele, mert mire a ferjem hazajön addigra alszik.
2018. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!