Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenért kiabál a feleségem...

Mindenért kiabál a feleségem a 3 éves lányunkkal. Mit csináljak hogy befejezze?

Figyelt kérdés
Nem akarta megenni a reggelijét azért is kiabált. Este meg véletlenül kiöntött egy pohár vizet az asztalra azért is kiabált. Mondtam hogy hagyja abba majd én feltakarítom de nem..
2018. jún. 24. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

Fáradt. Kimerült. Ez egyértelmű. Erre az okra nem is gondoltál?? Eszedbe sem jutott?? Vagy te is azok táborát erosited akik szerint ha anya otthon van a gyerekkel ugyan mibe faradhat el??

Jöttek a hozzászólások,hogy te is vigyázz a gyerekekre, amèg a feleséged elmegy egy kicsit kikapcsolni! Ezekre semmit nem reagalsz!! Pedig ez a megoldás!! De arra már írsz mikor egyik .... Válaszadó azt írta hogy papucs vagy...rögtön a buszkeseged nem hagyta szó nélkül, muszáj volt leirnod hogy nem vagy az.

Ha megoldást akarsz, segítséget akkor hallgass a többségre, miszerint adj "kimenőt"a felesegednek! Addig te lásd el,foglald le a gyereked

2018. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11# Azért nem reagáltam mert nem voltam itt.

Vigyázok a gyerekre mindig. Ha akarna mehetne ahová akar de nem megy.

2018. jún. 24. 13:21
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Persze...:D
2018. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
És mindjárt jön az, hogy és neveled is a gyereket, s nálad angyalként viselkedik...
2018. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%
Hú de szeretheted a feleséged! Bele van fásulva,lehet kedve,ereje sincs menni sehova. Kicsit segíts már neki!! Adj neki lendületet. Ötletet. Amit régen is szeretett csinálni,mostmár nem nagyon van rá ideje,azokat a dolgokat hozd fel neki hogy csinálja. Vagy ketten Menyhért el kicsit,addig nagymama vagy valaki vigyáz a gyerekre.
2018. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
Az van, hogy egy 3 éves tényleg ki tud készíteni annyira, hogy már mindenért "robbansz". Nem lenne lassan időszerű visszamenni dolgozni a feleségednek? Velem csodát tett a részmunkaidős pincér állásom. Felnőttek között vagyok, kiszakadok az itthoni mókuskerékből, és még fizetnek is érte. Mennyit szoktatok beszélgetni a feleségeddel? Ő hogyan értékeli magát, mint anya?
2018. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12%

Nyugi, nem fog változni... ha ő ilyen (lett), akkor ez van.


Mostohaanyám is végig ordibált velünk, mert másképp nem tudott "tekintélyt" szerezni. Csak az volt a ciki, mikor tizenévesen már full leszartuk, hogy üvölt. Hozzászoktunk, elengedtük a fülünk mellett.

2018. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező...te eljársz/eljártál dolgozni, éled az életeset továbbra is a feleséged meg össze van zárva a gyerekkel gondolom legalább 3 éve, nincs élete, kimerült feszült, én megértem őt teljes mértékben...te nem vagy vele 0-24 fogalmad sincs hogy minden nap milyen küzdelem tud lenni....szép napot!@
2022. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!