Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aggódjak? Kisfiam 22 hónapos....

Aggódjak? Kisfiam 22 hónapos. Este 9:30 és 10 között alszik el, reggel 7:30 körül kel. Ez eddig rendben is van, de a délelőtti alvása jelentősen előbbre jött 13 óráról 11:30-ra, sőt már 10 órakor beszökik az ágyba és úgy kell kiimádkoznom.

Figyelt kérdés
Nálatok is változott a napirend az utóbbi időben?Szerintetek ez normális állapot?Korábban 9 óra körül aludt el este.
2010. jún. 17. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy egyáltalán alszik még napközben és magától! :) Az én fiam 28 hónapos és legalább fél éve egyáltalán nem hajlandó aludni napközben. Amúgy is altatni kellett babakocsiban, mert akármilyen fáradt volt nem akart aludni! Szeptemberben megy bölcsibe, hát nem tudom, hogy ott mi lesz...Egyébként az én bébim este 9 körül alszik el és reggel 8-8.30 körül ébred. Szerintem, ha aludni akar engedd, különben nyavalygól lesz. Átesik a holtponton és egész nap csak szenvedni fogtok mindketten.
2010. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*bocsi, nem nyavalygól, hanem nyavalygós :)
2010. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!