Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszintén, ti élvezitek/élvezté...

Őszintén, ti élvezitek/élveztétek a kisbabás, kisgyerekes időszakot? Boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Én most nem igazán élvezem. Vannak-voltak időszakok, amiket nagyon élveztem. Na nem az első hónapok!! A fiam másfél éves korát viszont igen, egészen úgy 2,5 éves korig. Nyugis, könnyen kezelhető kisfiú, ha biztosítva van a mozgásigénye. De azóta tombol a dackorszak és nem, annyira nem élvezem... nem könnyűek a napok.
2018. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
A kisbabást nem, meg most a dackorszakért se rajongok, de 1-1,5 év között egészen idilli volt annak ellenére, hogy akkor kétszer is voltunk kórházban.
2018. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én igen.
2018. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nagyon is. Nem mondom, hogy nincsenek ultra nehéz napjaink egy matrica 9 hónapossal és egy lassan 3 éves dacossal, de ők a mindeneim, imádok velük lenni, játszani, este lefeküdni mesét olvasni nekik, vagy csak egyszerűen nézni őket főzés közben, míg elmolyolnak. A kisbabás korszak nekem rózsaszín köd volt, amint elengedtem a "mindenáron szoptatni"-t. Kaptak tápszert, és álomvilágba csöppentem. A dac ki szokott borítani, de leülünk megbeszélni, és egy szeretlek anyától már el is olvadok.
2018. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
3 éves korig tök jó volt, most 5nél tartunk, eddig kegyetlen
2018. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Szàmomra ez egy érdekes kèrdés, mert az elsô gyerekkel egyáltalán nem élveztem a kisbabás idôszakot (ezalatt az elsô 6 hònapot értem), szinte csak tùlèltem a napokat, depressziòs voltam, minden nap sírtam, az is elhagyta a szàmat, hogy ha ezt elôre tudom nem vállalom az anyaságot, de még a saját édesanyàm is azt mondta, hogy ha ezt elôre tudja, hogy így szenvedni fogok, akkor ô maga beszélt volna ròla le.

Most a második babával viszont a szöges ellentètét élem meg. Most 4 hònapos, a fellegekben járok, szinte már már azon izgulok, hogy mi lesz a nagyobb lesz, mert annyira élvezem ezt a picibabakort.

A nagyobb már 4 èves lesz. Imádom, de az elsô 6 hònap témyleg nagyon szemvedôs volt. Utána nem, belejöttem:)

2018. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Minden nap mikor felkelek azt várom, hogy mikor lesz már este.
2018. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

A legboldogabb, legszebb eveink voltak.

9, 15 es 18 evesek ma mar.


Elrepultek az evek

...

2018. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Én imádom. Nagyon jó alvó (éjjel legalábbis) a kislányom, így nem vagyok fáradt, iszonyú cuki, rengeteget mosolyog, sokat nevet. 13 hónap lesz a kicsi és közte, alig várom, hogy duplán babázhassak! 😍
2018. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
7-es, azért egy kicsit szereted a gyerekedet, vagy csak alva tűröd meg?
2018. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!