Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális dolog ez?

Figyelt kérdés

2,5 éves kereszt gyerekemnek mindent megengednek, és nincs napi rutinja.

Éjjel 2-ig fent van, fürdés után mezítláb szaladgál még az udvarban, homokozóban. Nincs altatás, esti mese, könyvnézegetés... semmi. A hisztijével mindent megkap és elér.

Nagyon bántja ez a szemem és úgy látom, egyre kevésbé kezelhető gyerek lesz belőle.

Ugye más két évesnél ez nem így megy? Hogy szóljak nekik, hogy valamit nagyon elrontanak?


2018. jún. 30. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem a te dolgod te a sajat gyerekedet ugy neveled ahogy jonak latod es o is ugyanigy tesz
2018. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem, más 2 évesnél nem ez megy jó esetben, és sehogy ne szólj nekik szerintem, amíg nem kérik konkrétan a tanácsod.
2018. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Semmi beleszólásod sincs ők így nevelik
2018. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Majd a sajátoddal csinálj, amit akarsz. Ehhez semmi közöd.
2018. júl. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tudod hogy nem normális (nem értem miért írtad ki hisz biztos tudod a választ), mindazonáltal nincs beleszólási alapod. Ez nem veszélyeztetés kategória, hogy beleszólhass.

Nekem is van ismerősöm (több is) akiknél kb. nincs szabály, a gyerekek azt csinálnak amit akarnak, mégse szólok. Minek? Gondolkozz: ha nekik ez a normális, szerinted ha te odamondod hogy "Janka, szerintem fektessétek le korábban és ne engedd ki fürdés után" akkor mi lesz? Az, hogy "jéé erre nem is gondolotam, nagyon köszi hogy szóltál, mostantól így lesz!" ??

Ugyan.

2018. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Sztem ne szólj bele ha nekik így jó...csak feszültség lenne köztetek még ha igazad is van.
2018. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha (jo) kapcsolatba akarsz maradni veluk, es reszese lenni a keresztlanyod eletenek, akkor nem foglalkozol vele.

Ha nem, akkor elmondhatod a velemenyed, ami szamomra is ugyansz, mint neked, ez nem normalis igy. De az o gyerekuk, eletuk, es nehez nekik lesz majd vele.

Te majd csinald maskepp a sajatoddal, hidd el nalad lesz a pont gyereknevekes teren.

2018. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs közöd hozzá.


Majd szívnak még ha ovis lesz a gyerek :D

2018. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!