Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy kisgyereknek hogy magyaráz...

Egy kisgyereknek hogy magyaráznád ezt el?

Figyelt kérdés
Hogy a suliban nagyon körültekintő legyen egy bizonyos népcsoporttal szemben,mert nagyon sok a lopás,és figyeljen jobban a cuccára ?
2018. júl. 3. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy. Nem tanítok rasszizmust a gyerekemnek. Annyit mondjál vigyázzon a cuccára.
2018. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Majd ràjön magától pár hét alatt.

Inkàbb mindenre írd rá/ragaszd rá a névét, a nagyobb értékű dolgokról ne is lehessen lemosni. (Táska, tornacipő, tolltartó, kábát, stb.)

2018. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem nevelem rasszistának a gyermekeimet. Elmondom, hogy figyeljen a cuccaira, ne hagyja szét őket és amire csak tudom, ráírom a nevét.
2018. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

,, Jancsika, Kicsim! Apa, nagyi, nagynéni és én szeretettel vettünk neked a ceruzákat, radírokat, kulacsot, stb-t, ezért szeretnénk, ha vigyáznál rájuk. A barátaid megnézhetik, de senki másnak ne add oda, nehogy véééletlenül elrakja a saját táskájába vagy esetleg eltörje. Vigyázz rájuk, jó? "


Vagy valahogy így. Bárki lophat tőle, nem csak azok a bizonyosok. Megesik barátok között, hogy elcserélik vagy elkérik egymás dolgait, aztán elveszik a nagyvilágban valahol.

2018. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez a kérdés visszataszító.
2018. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Visszataszító? Miért csináltok úgy mintha nem lenne igaza? Nálunk is a romák loptak suliban. Attól, hogy ezt kijelentem még nem vagyok rasszista, volt cigány fiú haverom, kedveltem mert ő normális volt.
2018. júl. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Bár vannak sajnos ilyen problémás gyerekek az osztályban, nagyon rossz körülmények közül (nem is feltétlen az anyagiak, hanem a nevelés, törődés hiánya), és a gyerek érzi is, hogy ők "nem jók" (koszosak, büdösek, csúnyán beszélnek, stb), mégis fogaslma sincs arról, hogy egyáltalán mit jelent az, hogy cigány.
2018. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ovis koraig azt sem tudta, mi az, hogy cigany, egyik gyerekem sem. Pedig eleg sok volt beloluk az oviban. Csak aztan a zart kozegbol bekerultek a suliba... Rogton megvilagosodtak... Volt boven rongalas, lopas, szemetkedes, tragar beszed...😏😈😬
2018. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
De álszentek itt egyesek. De kérdező, azt tényleg ne mond neki hogy a cigányok lopnak (még ha 10/9x így is van) nehogy elszólja magát és bajba kerüljön.
2018. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak ők lopnak ... Általánosban nálunk nem igazán voltak .. sőt .. ha voltak is nem az alpári fajta .. Mégis mikor rendezvény volt a tornateremben (cipőt kellett cserélni mindenkinek ) elloptak 3 pár cipöt ... és nem is olcsó kategóriás kínai verziót .. sose lett meg aki elvitte .
2018. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!