Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák hány hetente cserélite...

Anyukák hány hetente cserélitek a gyerek ill. a saját fogkeféteket? Ill. ha van fogköztisztítótok azt milyen időközönként

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 00:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
2-3 havonta mindenkiét. elég undorító az aki csak évente 2x cseréli... tudod mennyi baktérium összegyűlik rajta fél év alatt? amúgy meg pár száz forint egy fogkefe, nem olyan nagy összeg hogy csak fél évente lehetne venni újat.
2018. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
30 evvel ezelőtt mikor az általános iskolában mentünk fogászati ellenőrzésre, ott mondták hogy két havonta kell cserélni a fogkefét. Szégyellném a fejem ha hat havonta cserélném…
2018. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szétmennek a sörtéi. Ha nem is fél év, de 3-4 hónapot simán kibír. Mivel én elektromosat meg simát használok felváltva, magamnak van, hogy ritkábban.

Szóval akkor én is gusztustalan vagyok. :)

Gyereknek nyilván gyakrabban megy tönkre, mert rágcsálja is, nem úgy nyomja még rá, stb. Meg szerintem a gyerekkefék gagyibbak is ilyen szempontból.

2018. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos fogkefénk van. Gyereknek is, meg nekünk is. Olyan 2-3 havonta cseréljük a fejet.
2018. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A miénket 3-4 havonta, a gyereket kb 2 havonta mert szét rágja.
2018. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%

B+

Ezt most komolyan kiirtad

Intezd mar el sajat magadnak csak,idopocsekolas

2018. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!