Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert baj az, ha egy 2,5 eves...

Miert baj az, ha egy 2,5 eves fiugyerek babazik?

Figyelt kérdés
Az autok a kedvencei, de szeret babazni is neha. Van olyan rokonunk, akinek ez nem tetszik. Meg nem faggattam ki, miert, annak a valasza erdekelne, aki szerint ez baj vagy fura, hogy miert gondolja igy. Es mit lehet erre reagalni, hogy leszalljon a temarol, es ne akarja a gyereket lebeszelni rola? En ugy orulok neki, hogy vegre el kezdte erdekelni, gyakorolhat a tesora, meg majd ha lesz sajat gyereke, szerintdm a ferfinek is ki kell vennie a reszet a gyerekvallalasbol, nemcsak a no feladata.

#kisfiú #babazas
2018. júl. 14. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Ha valakinek nem tetszik, azzal nem kell foglalkozni.
2018. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, és ebben igazad van.

Ugyanilyen gáz a kislányoknak a játékfelmosó, játékkonyha, amik kimondottan lányos játéknak vannak titulálva, pedig egy felnőtt férfi is főzhet, szóval egy kisfiú is játszhat ilyennel.

2018. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sosem ertettem.Nekem 4+1(1 a pocakban)gyerekem van.A harom nagyobb fiu,a 4.kislany.Mar a kislanyom elott voltak itthon babak meg kiskohnya stb..Az elso kisfiam jatekkonyhat kapott a 2. szulinapjara,imadta.Aztan a kistesora valo felkesziteskor kaptak babat.A legkisebb fiam olyannyira megszerette ezt a babazosdit,hogy kellett neki venni egy babakocsit is,egy nagyon vagany piros babakocsit kapott.Volt egy idoszak mikor mentunk ki setalni a kishugival,neki is mimdig hozni kellett a babakocsit es tolta mellettem.Most is szereti meg tologatni,bar mar inkabb dinokat pakol bele.Nem azt mondom hogy folyamatosan csak babaznak(a 2 nagyobb mar egyaltalan nem)vannak autoik,dinoik,legok meg ezerfele fius jatek.Hiaba babaznak ugyanugy kisfiuk,csak volt hogy jobban erdekelte ez oket.Peldaul mikor babat vettunk,sima egyszeru puha testu babat vettunk,de az egyik kisfiunk szeretett volna igazi fiu babat.Hat gondolhatod mennyit szorakoztunk,ramondtuk minden babara hogy fiu es mindig az volt a valasza hogy de nincs fütyije,igy aztan szereztunk egy igazi fiu "kukacos babat",ahogy o hivta :D

Szerintem ezek cuki dolgok,nyugodtan jatsszon csak babaval.

2018. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kistesója lesz, kifejezettem jó, ha babázik. Én így készítettem fel a fogadására, sokat babáztunk együtt. Élesben is mindent együtt csináltunk a babával. Ő adta a pelust, én ráadtam. Én fogtam a kádban, ő megmosta a lábát. Egyszerre etettük a babáinkat. A sok-sok közös tevékenység hatásos volt, tesóféltékenységet kb nem ismerjük, imádják egymást.
2018. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is.. babakocsiban tolja a babát. Van 1 éves kishúga, elvileg az övé lenne a babakocsi és a baba is de a fiam jobban érdekli. :D ahogy a lányom is szívesen autózik, gurítgatja őket. Nekem nem gond, ha valaki beszólna akkor annyit reagálnék, hogy a gyerek el tudja dönteni mivel akar játszani és nem érdekli, ha valami "lányos".

Amúgy meg ez szerepjáték. Meg az úton is megnéz minden babát. Szerintem nem is értené, miért ne játszhatna ilyet. Szerencsére senki nem véleményezte még.

2018. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont most készülök babát venni a 9 hónapos fiamnak, mert az unokanővére babáival játszik. Aki ezt rossznak látja nagy valószínűséggel magát érzi kevésbé férfinak a ténytől. Lehet ő is játszott volna ennyi idősen, de csúnyán megdorgálták érte. Minden bizonnyal nem is emlékszik rá, a tudatába mégis beleégett és a minta most gyönyörűen kitajzolódik.
2018. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!