Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Folyton kiabál a másfél éves...

Folyton kiabál a másfél éves fiam. Nálatok milyen hosszú volt ez az időszak?

Figyelt kérdés

Tud csendben is lenni, énekel, olvas, rendes hangerőn hablatyol.

Mégis az az általános, hogy kiabál. Kiabál hogy mi lát, vagy csak felhívja magára a figyelmet. Áll az erkélyen és torka szakadtából üvölt kifelé, a boltban kiabál a másik emberekhez (persze mosolyogva). Természetesen a lépcsőházba érve is egyből rákapcsol.

Ilyenek..

Ez meddig tart? Akár egy év?


2018. júl. 16. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Másfél éves olvas?
2018. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az öcsém elmúlt 6 éves, de még mindig csak úgy üvöltözik, sikongat, értelmetlen dolgokat rikoltozik egyfolytában.
2018. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ meddig tart, hogy mikor kezded el megtanítani arra, hogy halkan kérdezzen, halkan szóljon ha mutatni akar valamit.

Nyilván egyszer elmondani nem lesz elég. Minden alkalommal szólni kell és előbb-utóbb megtanulja.

Ha ráhagyod akkor nem lesz javulás.

2018. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Minden alkalommal szólok neki, hogy halkan. Csak kiváncsi voltam, másnál meddig tartott ez az “öröm a saját hanggal” kapcsolatban.


Első: értelemszerűen nem úgy olvas mint egy iskolás...

2018. júl. 16. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha szólsz akkor semmi gond. Meg fogja tanulni. Csak még nem bír a hangerejével :) még túlzottan belelkesül ha neked akar mutatni valamit, és ezt a hangerővel nyomatákosítja.

Türelem, elmúlik :)

2018. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 piroska és a farkas ***** válasza:
34%
AZ én gyerekeim is " olvastak" már másfél évesen, lehet persze ùgy is fogalmazni, h nézegette a képeskönyvét, de aki nemcsak kötekedni jár ide, az érti. Kisfiam most 20 hònapos. Ha belépünk egy aluljáròba, templomba, nagy pályaudvarra stb, amig végig nem haladunk rajta, sikìt. Vesz levegôt közben, persze...d rettenetesen élvezi a hangját😃 Nekem vicces, legalábbis egy ideog, másoknak nem annyira. Mondjuk ha templomban jön rá, azonnal kiviszem, de pl egy aluljáròban végig kell tolnom... Igazábòl bár szerintem emögött csak annyi van, h élvezi a nagy térben a felerôsödött hangját, azért már várom, h elmùljon..
2018. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Oooo később azért fog max hangerőn beszélni, mert az oviban túl kell harsognia a többi gyereket és annyira rákap erre, hogy otthon is 100x rá kell szólni, hogy halkabban is érthető. 😊 Tehát nem fog elmúlni egyhamar.
2018. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem kiabalt...
2018. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!