Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan véded meg a gyereked a...

Hogyan véded meg a gyereked a divat homoszexualitástól?

Figyelt kérdés
Csak elég arra gondolnotok hogy a Jetixen vagy a Cartoon network ön is milyen mesék vannak. Vetítenek olyan japán mesét, melyben lányok csókolják meg egymást. Normális ez?Óvodáskorúaknak nagyon káros. Miért engedik mégis leadni?
2010. jún. 18. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz senkiből divatmeleg vagy divatleszbikus. Max kipróbálja azt, hogy milyen saját nemével csókolózni, és rájön, hogy neki ez nem kell. Vagy ha rájön, hogy neki ez kell, akkor már eleve homoszexuális volt.

Azzal tudod "megvédeni", hogy nem hagyod a gyereked a tévé előtt, mert ennél még rosszabb hatások is érik.

Azzal tudod "megvédeni", ha a szexualitás nem tabu téma, és rendesen felvilágosítod.


(Vagy nézd a jó oldalát, legfeljebb nem esik/ejt teherbe mást.)

2010. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat évesen hogyan világosítod fel?

Hisz még gyerek és nincs még ott az értelme, hogy ezt meg is értse.

2010. jún. 18. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

6 évesen biztos, hogy megérti és tudja!!!

nekem a lányom 8 éves és tudja, hogy lesz a baba, mi az a menstruáció,stb...

és nem osztálytárs magyarázta el, hanem én, már 3 éves korától kezdve

2010. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%
Az a gyermek, akiben saját neme iránt pozitív érzelmi reakciója keletkezik, az eleve homoszexuálisnak született. Azt belőle kinevelni nem tudod. Ez ugyanis nem betegség.
2010. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Engem sosem ettettek a gólyás történettel, anno még ebből ismerkedtem meg a dolgokkal:

[link]

2010. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
A lányom középiskolás és most már az a menő csak, akinek leszbikus hajlamai vannak. Mindig mondja a lányom, hogy ki akar vele kezdeni egy lány, de ő nem szeretné és nagyon cikinek tartja. Azt is modta, hogy a szexről és a leszbikusságról megy a téma: ki, mikor, hány lánnyal volt. Ez már régen nem normális! De azt állítja, hogy divatból teszik, mert ez bejön a fiúknak, legalább is elmondása szerint izgatja őket. Csak a média sulykolja beléjük a hülyeséget! Teljesen abszurd hogy ilyen sok homokos lenne.
2010. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!