Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet valahol gyerekszobába...

Lehet valahol gyerekszobába falvédőt kapni (hideg ellen), vagy az ilyesmi már nem divat? Van más megoldás is?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok,hogy egy szövetből (vagy talán anno még subából is volt ilyen) lévő különböző hosszúságra vágható anyag.


Bármi más megoldás is érdekel,amivel egy hosszú,szabad falat tudnék ideiglenesen leszigetelni valamennyire a gyermekszobában.

Jövőre szigeteljük kívülről a házat,feltehetőleg akkor már nem lesz rá szükség.


2010. dec. 6. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az én szobámba egy szép rongyszőnyeg van a falon, mert már rendes falvédőt nem kaptam.

Lehet ezzel nem segítettem.

13/L

2010. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egy gyapjúutánzat takarót szegeltem fel a kiságy mellé, a nagyágy mellett egy sima 90*120-as kiságyba való matracot tettem.
2010. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is rongy szőnyeg van az ágy körül,annak neki is tud dőlni,nem is koszolja össze,mint a falat

2010. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szia

én méteráru boltban vettem vatelint és mesefigurás anyagot és megvarrattam.Több féle vastagságú vatelint lehet venni.Nem volt drága és nagyon jó meleg lett

2010. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Utánajárok!

2010. dec. 6. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Brendon,Kika,Babyland mindenhol láttam,de karácsonyi vásárokon is szoktak árulni nagyon szépeket.

2010. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ó,nagyon klassz! Köszönöm szépen!
2010. dec. 6. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Miskolcon a Tegel bababoltba rendelésre is készítenek.Több féle minta közül választhatsz,azt hiszem vatelin van benne.

Az egész gyerekszobába komplett meg tudtam csináltatni mindent.(Falvédő-függöny-sötétítő-paplan-párna-ágytakaró-terítő az asztalra,szekrénybe-fejvédő-baldahin)Mosható,vasalható,100% panut anyag.

2010. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!