Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincs pénzem semmire és van...

Nincs pénzem semmire és van egy 2,5 éves lányom egyedül nevelem. Mit csináljak? Dolgozni akarok de nem találok semmi jó munkahelyet.

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 21:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire gáz a helyzet, akkor nem kell jó munkahely, csak munkahely. Ha wc-pucolás, akkor az. Bármi, hogyne szenvedjen hiányt semmiben a gyerkőc.
2018. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Rokonok barátok nincsenek a közelbe?
2018. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nincsenek
2018. júl. 17. 22:11
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Perpillanat mindenhová embert keresnek. Boktok, gyárak stb. Indulj el dolgozni.
2018. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

Vállalj el valamit, ahol megértik, hogy van gyerek és járhatsz 7-re pl. Aztán munka mellett meg kereshetsz jobbat.


Nekem kettő van, nem szerettem, amivel indultam, de munka közben kerestem újat, aztán találtam olyant, ami tetszett. Sőt, most neki szeretnék állni újra tanulni, hogy álmaim munkája is enyém lehessen.

2018. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy 5. is írta. Mindegy volt mi az, csak oviba tudjam vinni-hozni a gyerekeket. A rossz munkahely is jobb, mint ha nincs fizetés. Idővel találtam olyat, ami megfelel, és addig is tudtam fizetni a számlákat.


Muszáj megélni a jég hátán is, a gyerekek miatt törünk egyre előre.

2018. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Olyanokat találok ahol éjszaka is kell dolgozni, vagy késő estig és nekem az nem jóóó
2018. júl. 17. 22:20
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Akkor rinyálj tovább,ahhoz értesz.Aki akar,talál munkát.
2018. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

5-ös vagyok...

A fiam 3 jelenleg, a lányom 9.

A kicsi 10 hósan bölcsibe adtam és közfoglalkoztatottként idősek otthonában dolgoztam... Aztán 3 műszakban a jobb fizetésért. (Fizettem a babysittert is, aki vigyázott a gyerekekre és meg is éltünk)


Most pedig egy nagy cégnél dolgozok 1 műszakban 7-14 között. Családbarát cég, ha kések is kicsit, nincs baj... Korán kelünk, igaz... De mindennek ára van. Valahonnan el kell indulnod. Nehéz... Nehezebb, mint megcsinálni a gyereket, ez igaz. De van jobb dolog, mint a jóllakott gyerekedet tisztán, tiszta ruhában, tiszta ágyba, meleg otthonban letenni aludni?

Nincs! És milyen jó, amikor elmegyek velük a boltba és nem kell egy 100ft-os csokira azt mondani, hogy arra most nincs keret.


Ha ide írsz ki kérdést, attól nem leaz jobb, de ha megfogadod a tanácsokat, akkor igen.


Melyik megyében élsz?

2018. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
aldi,lidl,posta,tesco,takaritoi állások is vanak iskolákban .stb elég sok helyre keresnek embert.
2018. júl. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!