Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak ilyen félelmeitek?...

Vannak ilyen félelmeitek? Nehogy elöbb jöjjön a baba, nemmerek már egyedül elmenni sehova - szeretem ha van mellettem valaki - de van, hogy napokig kisem akarok mozdulni itthonról! Ez valami depresszió? Vagy mi van velem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha húsz hetes vagy, akkor kórós, de a harmincötödik héttől nem irreális a félelem. arra gondolj, hogy a baba sajnos nem tíz perc alatt születik, így ha elmegy a víz, megindulnak a fájások, stb. még bőven van idő, hogy hazaérj, vagy hogy valaki hazaérjen érted. ha be vagy csomagolva nyugodtan tegyél kisebb kiruccanásokat, de ha nem érzed már magad biztonságban és nem muszáj, akkor ne erőltesd, úgyis kell eleget járni ctg/nst-re meg minden vizsgálatra, szóval ne aggódj. az, hogy nem szeretnél egyedül menni az is normális, ha megteheted válassz inkább kísérőt, ahogy jólesik. sajnos az utlosó hónap, amikor már mindenórás az ember, akkor ilyen, nekem a második jön egy hónap múlva, már kevésbé félek, de nekem is megfordul a fejemben néha, hogy mi van ha hamarabb jön...
2009. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valahol normális, de túlaggódni nem kell...

Mindig legyen nálad telefon, én még fürödni, wcre is azzal mentem, igaz vérezgettem sajna a 29 . héttől.

Ember meg mindig van körülötted az utcán, boltban, hidd el, hívnának mentőt, ha bármi gond lenne.

Szóval most mozdulj ki, a kisbabával még nehezebb lesz, és kell az erőnlét a szüléshez is!

2009. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!