Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Számít az, ha egy kisgyerek...

Számít az, ha egy kisgyerek nem váltott lábbal motorozik?

Figyelt kérdés
Néha úgy is motorozik 1-2 métert, de páros lábbal csinàlja inkább. Azért aggaszt, mert mászni sem mászott, és már lassan 3 lesz, de beszède sem nagyon fejlődik.

2018. máj. 7. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekemnek páros lábbal nem nagyon megy, csak váltva, szintén nehezen ment a beszéd, más mozgásokban pedig kifejezetten fejlett, pláne egyensúlyérzéknél.


Szerintem ne foglalkozz vele, a bölcsiben nálunk a legtöbben páros lábbal lökték el magukat és siklottak. A nembeszélő gyerekek is simán motoroztak.


Ez igazán apróság.

2018. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Páros lábbal kell motorozni, mert úgy halad vele. Váltott lábbal csak mintha szaladna, bohóckodás. :)
2018. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél neki futobicajt.
2018. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít. Lányom csak váltott lábbal ment mindig, fiam két lábbal löki magát és gurul. Beszédük kb. ugyanakkor indult, 2 évesen. Ha 3 és nem beszél vizsgáltasd ki, de nem jelez a motorozás szerintem semmit :-)
2018. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. Kisfiamnak mindig páros lábbal volt kényelmes, 3 éves korára már egész mondatokban beszélt, szobatiszta lett és 5 és fél éves kora óta olvas (6-ra folyékonyan). Most 8, versenyszinten sportol.
2018. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A motort a legtöbb gyerek páros lábbal löki. A futóbiciklin mehetne váltott lábbal.
2018. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is páros lábbal löki magát. Rendesen kúszott-mászott, szóval ez nem azért van. Nemrég kapott futóbiciklit, azon általában váltott lábbal megy, de néha kismotornak hiszi még...
2018. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtatott! :) mindenkinek ment a zöld kéz.
2018. máj. 7. 22:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem számít, de a beszéd igen! Sürgősen vidd el szakemberhez szerintem.
2018. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!