Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm állandóan más fiúkkal Snapchatel, meg ha Instagramon valaki kommentel neki, ő is vissza szívezik puszizik ugyanúgy?!

Figyelt kérdés
Tudom ezek nem nagy dolgok mégis zavar :)
2016. júl. 18. 16:05
 1/7 likebike ***** válasza:
100%
Említsd meg neki.
2016. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Jaj jaj ez a féltékenység:D Amúgy megértelek én is kitudok ezen akadni és elkezdek nyomozni hogy na ezt vajon honnan ismeri stb stb . Szerintem a legegyszerűbb megoldás az lenne ha megmondanád neki hogy zavar de nem azért mert nem bízol benne hanem azért mert szereted és nem tehetsz róla hogy féltékeny vagy és nagyon örülnél neki ha kicsit vissza fogná magát és egyszerűen csak megköszöné a bókokat sima szmájlival :)
2016. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
12 évesen ez még zavar.Ne félj,ha megnősz elmúlik.
2016. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok meleg, feltudod ezt fogni??
2016. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Kommunikáció. Van szátok megtudjátok beszélni.
2016. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
2016. júl. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tuti 15 éves, max 16
2016. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!