Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pancsizós programot terveztünk...

Pancsizós programot terveztünk, de a kislányom belázasodott. A fiam egészséges, Ti azért elvinnétek Őt?

Figyelt kérdés

Holnapra terveztünk a barátnőmékkel közös pancsolást. Nekem egy 5 éves kisfiam és egy 3,5 éves kislányom van, a barátnőméknél két hasonló korú kisfiú. A gyerekek nagyon szeretik egymást, alig várták a közös programot.

Erre ma reggelre szegény kislányom belázasodott, 38 fölötti lázzal fekszik. Nem túl magas láz, a kislányom sem mindig gyenge, az előbb legózott egy kicsit. De attól még egyértelműen beteg, lázas.

Mit tennétek? Én hajlok arra, hogy az egészséges kisfiam ne maradjon ki a szuper közös fürdésből a tesója betegsége miatt.

Én vinném a fiamat a barátnőmékkel együtt, a férjem pedig maradna itthon a kislányommal. De a lányom is jönni akar, vagy legalábbis szeretne velem maradni.

Mit tennétek?

Mivel az én barátnőmmel terveztük a programot, nekem kellene mennem, nem a férjemnek, ők ketten ritkán találkoznak, nem szoktak sokat beszélgetni.

Mit tennétek: lefújnátok a programot, vagy elvinnétek Ti a kisfiatokat, vagy maradnátok otthon a kislányotokkal, és a férjetek vinné el a másik gyereket?

Hogy legyen, hogy mindenkinek jó legyen, és nekem se legyen lelkiismeret-furdalásom?

Köszönöm a válaszokat.


2018. júl. 28. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

1. A kislányt semmi esetre sem vinném, mert fölösleges, hogy a többi gyereket is megfertözze.

2. A barátnöéket megkérdezeném, hogy neki nincs-e kifogásuk a másik gyerek odavitele ellen, mert elvileg ö terhesztheti a fertözést.

3. Ha szerintük rendben van, akkor a nagyot vinném, a kicsit meg otthon tartanám.

4. A beteg gyerekkel meg én, mint anya maradnék és a fiú az apjával menne.

2018. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha a barátnő nem fél a betegségtől, akkor én mennék át a fiúval, apja maradna otthon a kislánnyal.
2018. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Többek közt ezért sem szoktam a gyerekeknek előre elárulni az ilyen programit, mert bármi közbe jön s akkor csak a hiszti van.

A lázas gyereket természetesen nem vinném strandolni.

Vagy otthon marad mindenki és majd megyünk máskor

Vagy mivel az én barátnőm én mennék pancsolni a naggyal, apa marad otthon a kicsivel.

2018. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Én lemondanám. Lehet hogy a kisfiú is beteg lesz, ti meg odaviszitek a betegséget. Találjatok ki helyette valami muris otthoni programot. Ha meggyogyultak akkor bepotoljátok a pancsizást.
2018. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vinném így. Megfertőzheti a többi gyereket. Lehet ott is belázasodik :(

Menj el a fiaddal és a kislánnyal maradjon az apukája, nézhetnének együtt valami új mese filmet :)

2018. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Egy biztos, a beteg gyerekemet tuti nem vinném el.

A beteg maradhat otthon az apjával, megbeszélve, hogy ha meggyógyul, akkor pedig őt viszed el, így ő sem marad ki a fürdésből.

Vagy otthon marad mindenki. Hosszú még a nyár, lesz még bőven rá alkalom, hogy elmenjetek.

2018. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Beteg marad otthon apával, én pedig mennék a másikkal.
2018. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Otthon maradnánk. Apuka elvinné a nagyot más programra, de nem a kisgyerekes ismerősökkel. Lehet hogy ő is hordozza már. Én tuti nem örülnék, ha úgy hozna oda valaki gyereket, hogy a tesója otthon lázas beteg.
2018. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kihagynank egyelore.
2018. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Marmint a programot.
2018. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!