Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Viszonylag sok gyümölcsöt...

Viszonylag sok gyümölcsöt (naponta többet és többször) fogyasztó egészséges gyerekek szülei, ti aggódtok, hogy sok cukrot is fogyaszt ezzel a gyerek?

Figyelt kérdés

Voltam egy előadássorozaton, amit dietetikus (is) tartott, és ott vetődött fel, mint valós problémaforrás a kicsinyek körében.


Kíváncsi vagyok a véleményekre.


2016. okt. 29. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódok. Mert akkor aggódhatnék a tejen és tejterméken is (mert ugye az is egészségtelen), aggódhatnék a péktermékeken (mert ugye a glutén is egészségtelen), aztán a húsokon (mert ugye ezek a húsok, amik a boltban kaphatók egészségtelenek, mert csak antibiotukummal, hormonokkal és táppal tömik az állatokat). De a zöldségeket is ezerféle dologgal permetezik, génmanipuláltak és a biot is olyan eső veri, ami egészséhkárosító és ugyanez igaz a gyümölcsre is (tehát nem elég, hogy sok benne a cukor még vegyszerekkel is tele vannak). Aztán a vízről már ne is beszéljünk...(hormonok, nehézfémek, gyógyszermaradványok). De múltkor meg a bio kölesgolyót hívták vissza, mert annyira mégsem volt bio és egészséges... A sort estig lehetne folytatni. Ha azt látom, hogy nagyjából egészségesen étkezik a fiunk és egészséges, akkor nem fogok aggódni az éppen sátánnak kikiáltott élelmiszerek miatt.
2016. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Inkább egyen 1 kg manadrint vagy almat vagy szőlőt mint mondjuk 2 tábla csokoládét. Mellesleg azt is nagyon szereti, de csoki akkor jár ha eszik gyümölcsöt, zöldséget ha nem enne nem járna a csoki se.
2016. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok.

Igaza van az elsőnek.

Kb minden káros. Igen sokszor a bionak is csak a neve bio.

Esetleg termesztheted te otthon az alapanyagokat, de akkor mindent hogy tudd miből van.

😁😂

2016. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Örülök, hogy sok gyümölcsöt esznek. Ismeretségi körömben sok olyan gyerek van, akik mindennap kapnak édességet, szerintem sokkal jobb, hogyha helyette gyümölcsöt esznek.
2016. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Nálunk délelőtt pont ezért nincs gyümölcs. Délután ehet, de szőlőt, banánt csak keveset. Alacsonyabb ch tartalmú gyümiket nem korlátozom.
2016. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem aggodok.

Az enyem kizarolag gyumolcsot eszik ami ( gyumolcs) cukroz , ami meg mindig jobb mint a repacukor.

Inkabb ez mint a turorudi es tarsai.

2016. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe se jutott ilyen

Örülök mint majom a márkának h szereti a gyümölcsöt zöldséget!!!

Barátnőm lányával úgy kell tankolni....

Ha jól esik neki hát egyen. Tényleg ennyi erővel mindenben van valami káros.

2016. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

A legkevesbe sem aggodom miatta. Nehogy mar szamoljam a 2 eves gyerekem ch bevitelet.. nevetseges. Annyi gyumolcsot eszik, amennyit es amikor csak akar.

Csak orulok neki, amikor egy tartalmas ebed utan meg ker ket mandarint is vagy hogy csoki helyett almat meg kiwit ker. De bananbol meg szolobol is barmennyit ehet.

2016. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem, mert szerintem ez baromság.
2016. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül :)
2016. nov. 5. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!