Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen laptopot és hol érdemes...

Milyen laptopot és hol érdemes venni 12 éves fiúnak ami bírja a játékokat?

Figyelt kérdés

Nekem céges laptopom van, de azt sem nagyon használom. Aggódok ha elromlik akkor hogy szervizelik ha netről rendelem meg?

Mennyire biztonságos az emag vagy az edigital?


2018. júl. 29. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyikről se rendelnék. Egyébként ha játékra kell, inkább rakass össze egy asztali gépet, gamer laptop, ami jól viszi az új játékokat, 350-400 ezer forintnál kezdődik. PC-t, ami egy 12 éves srácnak pár évig kitart, jóval olcsóbban össze lehet rakni, az alkatrészeket akár magad is megrendelheted, bármelyik számítástechnikával foglalkozó üzletben összerakják.

[link]

Ez csak egy megoldás, én SSD-t raknék bele, de az húzósabb áron van. Jó minőségű full HD monitort 40 ezer körül már lehet kapni. Ha van a családban, ismerősi körben, vagy akár a cég IT-osztályán egy kocka, kérd meg, hogy segítsen kiválasztani a cuccokat.:-)

2018. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aldiban vetem egy játékra is jó laptopot ,200000ft volt tökéletesn müködik garancia is van hozá.
2018. aug. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!