Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti mit csináltok...

Anyukák! Ti mit csináltok otthon a 0-2 éves gyereketekkel egész nap?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm egész nap a jim jamet vagy a baby tv-t adja a kisfiunak, es nem kepes eljonni elole egesz nap:( mar a jatekai sem erdeklik. Mindjart ket eves es mindig is ez volt. Ti hogy utitek el az idot?
2018. júl. 29. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem, hogy tényleg érdekel, csak a barátnődet kellene szidnunk Veled.
2018. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Hát ez tényleg egy elég érdekes kérdés... Azt hittem tanácsot szeretnél, mert ilyen aszfaltonmegsülatojás időben bent töltitek a napot az örökmozgó törpikével és kezdesz kifogyni az ötletekből... De ez így tényleg matt. Ha leírják 10en-20an, hogy mit csinálnak, attól jobb lesz a barátnőd kisfiának?
2018. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudnék adni ötletet neki. Valamint engem is érdekel, mert pár éven belül én is szeretnék :)

Nem szidni szeretném, meg is mondtam neki, hogy mit gondolok, nem a háta mögött beszélem ki

2018. júl. 29. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Séta.

Tánci.

Formabedobó, kupakozás.

Újságolvasás (inkább lapozás).

Kavicsszedés, fűszedés, pancsi a medencében, furikozás, hinta, csúszda . Cicasimogatás. Nekem takarítás, főzés, kert, befőzés, párommal romantika stb..

2018. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

6 körül kell eszik és egy fel órát kb. Ébren van. Ebben az időben mesekönyvet nezegetunk, játszunk a játékaival.


Alvás után tizoraizik lemegyunk az udvarra jatszani. Ott hintazni, homokozni szeret. Van amikor elmegyünk egy játszótérre.


Udvar után ebédel, majd alszik.


Alvás után tízórai, utána így a jó időben strandolunk, vagy oda jön a férjem is, vagy otthon talalkozunk. Utána főleg az apukajaval jatszik. Amikor nincs ilyen jó idő játszótérre megyünk, esőben játszóház.


Heti egyszer delelott ringatora, egyszer pedig úszásra járunk. Most nyáron nincs úszás, helyette baba tornára megyünk.


Lassan 10 hónapos. Mi majdnem minden napra szervezünk valamilyen menos programot.

2018. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! :)


Utolso elotti: koszonom az otleteket :)


Utolso: nagyon szepen nevelitek a gyereket, sok boldogsagot kivanok hozza, gratulalok! :)

2018. júl. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!