Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 eves vagyok es az egesz...

13 eves vagyok es az egesz arcom tele van mitesszerrel, tudtok ajanlani olyan tippet amitbmeg otthon is el lehet kesziteni, fel evente jarok kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem nem félévente kéne kozmetikushoz járni...de felkereshetsz egy bőrgyógyászt is akár.


Otthonra mitesszerek ellen: kinyomkodni tudod őket csak. Persze ne ész nélkül ess nekik.

Először is most meg az arcodat+bőrradír,majd gőzölés 10-15 percig. Ez fellazítja a pórusokat. Aztán papírzsepivel (még véletlenül se körömmel!!) nyomkodd ki őket. (kissé fájdalmas művelet is lehet) Ha vmelyik nem akar kijönni,ne erőltesd. Utána mosd meg az arcod megint,majd kend be bőrnyugtató krémmel. Utána aznap már semmiképp se nyúlj hozzá ,ne piszkáld,mert begyulladhatnak a mitesszerek. Ez igaz akkor is,ha nincs szakszerűen kinyomva a mitesszer. (erre jó a kozmetikus...)

2014. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
28%
na figyelj, soha nem voltam kozmetikusnál , és néha van pár pattanásom és miteszerem ,de elmúlik . a barátnőmnek sok pattanása volt , elment kozmetikushoz 3x annyi lett neki, undoritó lett , szerintem nem éri meg kozmetikushoz járni 13 évesen :DD ez a kamaszkor , ilyenkor mindenkinek vannak pattanásai és miteszerei , ez teljesen normális .
2014. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy csodaszer! Nem tudom hogy otthon kapható-e de akkor rendeld meg. Minden pénzt megér. Egyből kiszedte a mitesszereimet! [link]
2014. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 havonta menj ek kozmetikushoz és kérj is összehúzó terméket.
2014. aug. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!