Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralásra ti mit visztek...

Nyaralásra ti mit visztek magatokkal? 3 gyereknek, akik 3,6 és 9 évesek.

Figyelt kérdés

Ez az első 2 éjszakás nyaralásunk a Balatonon. Egy éjszakára már mentünk, de akkor egy teljes napot sem voltunk távol. Az egyik gyerkőc nem az enyém, hanem az élettársamé.


Sosem voltunk messze, nyaralni a szüleimmel nem jártunk.

Ti miket visztek magatokkal?


2018. júl. 31. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Mindent ami egyébként is kell.
2018. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem az alapokra gondoltam, hogy ruha, gyógyszer, fürdőruha...


Hanem olyanra, hogy pl. Van aki visz olyan strandsátrat, naptejet, olyan piknik alátétet vagy mit, aminek nejlonos az alja...

Azt én is tudom, hogy alapvetően mi kell a gyerekeknek. Azt hittem egyértelmű, hogy nem egy bugyi-zokni-póló-zsepi-innivaló listát kérek.

2018. júl. 31. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántalak. Természtesen naptej, kalap. Ha erdős részre mentek kullancsirtó,mert rengeteg a kullancs. A szúnyogokat irtják, bár este előjönnek. Ha önellátók lesztek a boltokban ugyanazok kaphatóak, de 8-9 körül töltik fel és 11-re már kifosztják, óriásiak a sorok. Strandsátor kisbabáknak jó, bár eléggé befülled, a nagyok is imádnak homokozni, sok lapát és vödör kell. Rengeteg a nagy méretű felfújható izé amin úsznak, biztosan irigykednek majd ha nincs. Műanyag dobozokba tudsz pakolni ha visztek a strandre vmit. Ezen kívül jó sok pénz kell.
2018. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem egyértelmű hogy nem a bugyi-zokni-póló listàra gondolsz, sőt számomra mostmár egyáltalán nem egyértelmű hogy mit szeretnél.
2018. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hanem olyanra, hogy pl. Van aki visz olyan strandsátrat, naptejet, olyan piknik alátétet vagy mit, aminek nejlonos az alja..."

Ilyesmit az visz aki akar. Most ezt mi tudjuk neked mire van igényed? Ha én fekete alapon rózsaszín pokrócot viszek akkor neked is azt kell, vagy mi???

Úr Isten. Vigyél magaddal azt amit szeretnél, vagy amiről tudod hogy a gyerekeid is szeretik. Ha jól érzik magukat kissátorban akkor vigyél azt is, de ha nem akkor értelemszerűen minek.

2018. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően azt, amit te szeretnél. Nincs olyan, hogy ezt vagy azt kell vinni. Nyilván mindazt, amire otthon is szükség van, egyebekben pedig azt, amire szükségetek van mondjuk egy strandon. Gondolom, ott azért voltatok már.
2018. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!