Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit van nálatok a pártok...

Mennyit van nálatok a pártok gyereke?

Figyelt kérdés

Ovi/suli időben és nyáron?

Ha van saját gyereked vagy közös a pároddal ők hogy viselik ezeket a napokat ha nem szeretik a párod gyermekeit?


2018. júl. 31. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Suliidőben minden héten van egy közös du, ezt van hogy itthon töltik, de ez többnyire apás nap, akkor kettesben vannak

Aztán minden második hétvégén jön.

Nyáron most sokat, mert itthon vagyok a kicsivel, ők meg jól eljátszanak az én nagyommal.

2018. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kéthetente hétvégén jöttek, mi többet szerettük volna, de az anyuka nem akarta. Nyáron gyakrabban, vagy hosszabb időre, attól függően, hogy anyukának volt-e épp pasija, vagy nem. A gyerekem szerette őket, ha nem, eleve össze sem jöttünk volna.
2018. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem mar csak ex, de a fia heti egyszer jott egy ejjelt, aztan kesobb kethetente pentek delutantol hetfo reggelig.
2018. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heti 3 napot. Egy hétköznap és a szombat-vasárnapot.

Most nyáron a szünidő miatt, egy- egy teljes hetet van nálunk. Megyünk majd nyaralni.

Közös még nincs,csak tervbe ;)

2018. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!