Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány napig normális ha nincs...

Hány napig normális ha nincs étvágya a 9 éves kislányomnak, hányásos betegség után?

Figyelt kérdés
Külföldi utazás után beteg lett! Hányt, étvágytalan!Láz, hasmenés nincsen! Inni iszik. Csak az ételeket nem fogadja el már 4-5 napja.Voltunk orvosnál, azt mondta, gyomor ferözést kaphatott el.
2018. aug. 2. 10:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Már multhét péntek óta nem volt étvágya, és hétfő reggel 3-4 alkalommal hányt! Azóta nincsen se hányingere, nem is hányt! Láz..egyéb tünet nincsen. Csak egyszerűen még a sós főtt krumplit, ropi, semmit nem hajlandó enni.
2018. aug. 2. 10:12
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:

Összeszűkülhetett a gyomra, és még hőség is van. Én is nehezen állok vissza egy betegség után, úgy összeszűkül a gyomrom. Ő neki még nincs úgy akaratereje, hogy tudja, de akkor is muszáj lesz megennie, mert csak még rosszabb lesz.


Vagy valóban fertőzése van.


Esetleg elundorodott a hányás miatt az evéstől.

2018. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fertőzést kaphatott el már a nyaralás alatt. Ott már lappangott benne, mert utolsó 2 napunkkor már nem volt étvágya. Mire haza jöttünk, akkor hányt is!De hétfő óta nem hányt, attól egy 9 éves már nem félhet, hogy újra hányni fog.
2018. aug. 2. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor durva hányós vírusom volt, akkor volt vagy 1 hét mire újra tudtam már rendesen enni. Mondjuk én ettem volna, de egyszerűen rosszul lettem már 1 falattól is.
2018. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az innivalojába tegyél normaflort. Nekem egyszer egy durva retrovirus után egy hét volt, mire inni tudtam. Kapjon sok folyadékot. Az ásványi sók pótlása is fontos, pl.izotóniás sportitallal. Én legelöször joghurtot tudtam enni. Próbálkozz ilyesmivel, joghurt, fagyi, krémleves.
2018. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Probiotikumot adok neki, meg inni szerencsére iszik. Vizet is nagyon kívánja, meg evett joghurtot, meg jégkrémet. Egyenlőre ennyi. Ha már inni iszik, de enni nem eszik, az is jó.
2018. aug. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!