Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvált szülőként mit csináljak...

Elvált szülőként mit csináljak ha az apuka teljesen ellentétesen neveli a fiúnkat?

Figyelt kérdés

11 éves teljesen elrontotta mikor az iskolában gondok voltak vele akkor az apja a tanárt szidta utca hosszant.

Hiába minden erőfeszítésem egyre rosszabb irányba halad a fiam. Nem tiszteli a többi embert engem és a nagyszüleit kutya ként kezeli. Az apukájánál is addig viselkedik normálisan amíg megkap dolgokat.

Teljesen hisztérikus rohamokat kap ha én megtiltok valamit.

Szemtelen hazudozik nem bírok vele. Most hétvégén vízbe akarta folytani az unokatestvérét annyi volt a szerencse a nagymamája ott volt. Előtte engedély nélkül rendelt egy netes boltból legot amit vissza küldtem nem vettem át.

Az apjával nem lehet beszélni mostanában inni is szokott, hitelt hitelre vesz fel. De így is olyanokra költi, hogy csak nézek. Okostelefon medence ps4 vagy mértéktelen mekizés.

Rettegek mi lesz ha elkezdődik az iskola.


2018. aug. 6. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi a következménye a viselkedésének?
2018. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vízbe akarta fojtani az unokatestvérét?


Lehet nem ártana a gyereknek egy pszichológus.

2018. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!