Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek most szeptemberben...

Akiknek most szeptemberben megy bolcsibe a gyerekuk, hogy erzitek magatokat? Izgultok, mi lesz?

Figyelt kérdés
Az enyem most megy bolcsibe 2 evesen. En nagyon izgulok, hogy hogy fogja fogadni. Azert is, hogy milyen lesz a gyerek es szulo tarsasag. Eddig sulve fove egyutt voltunk, nagyszuloknel is fel nap volt a maximum amit egyutt toltott.
2018. aug. 17. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
nem
2018. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kis izgalom van, bár én már a harmadik gyerekkel kezdem. Szerencsére így már van tapasztalatom, ismerem az intézményt, a dolgozóit, a szokásrendszert. A kicsi is ismeri a bölcsit, mert oda jártunk/járunk Ringatóra.

Engem inkább az foglalkoztat, hogyan egyeztetem össze a 3 gyereket a munkával, hogy ne legyen rossz senkinek.

2018. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Ne aggódj, be fog szokni hamar :-) Alvás: könnyen beszokók szinte rögtön, nehezebben beszokók 1-másfél hét max. Evés szintúgy. Ha nem eszik a gyerkőc, a szülő hoz neki olyat, amit otthon szívesen eszik.


Esélyesebb, hogy hamar szobatisztává válik a bölcsis gyermek, és szociálisan rengeteget fog fejlődni, ha nehezen indul meg a beszédfejlődése, akkor is.


Üdv: egy bölcsis néni :-)

2018. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, az van a fejemben, hogy végre visszamehetek emberek közé melózni.


Szeretem a gyereket, de már megőrülök néha, hogy három értelmes szót nem tudok váltani este 7-ig.

2018. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!